• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TRAKO 2009

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#2
Super. Pooglądałem wszystkie zdjęcia z ciekawością.
Mam jednak pytanko do osób, które odwiedzą targi. Kto ma w przyszłości eksploatować ten dwuwagonowy zespół spalinowy o oznaczeniu DH-3206 z napisami na pudle Sigma Tabor?

I jeszcze prośba. Może do Ciebie grzesiek90, a może do kogoś innego. Prosiłbym o dokładne obfocenie maszymy Voith Maxima, a dokładnie to chodzi mi o wszystkie napisy znajdujące się na wszystkich ścianach pudła. Pozwoliłoby to w przyszłości na ewentualne wykonanie modelu (a dokładnie konwersji) tej lokomotywy. Sądząc po zdjęciach, nie powinno być wielkim problemem obfotografowanie napisów z każdej ze ścian bocznych i z czół.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.023 28 1
#9
Ja może zapytam uczestników TRAKO tak:
Wiem,że Heniek Karpiński zdobył II miejsce z swoją OKz,domyślam się ,że makieta stacji Pawłowo też była wysoko oceniona (może nawet tytuł Mistrza Polski) jakie i ile modeli zostało zgłoszonych do tegorocznej edycji Mistrzostw Polski :?: Wiem też,że Tomek startował z swoją Tr203. Może ktoś przedstawić po krótce jak to wyglądało. W ŚK będzie to dopiero za miesiąc :?
 

Rotor72

Aktywny użytkownik
Reakcje
24 4 0
#16
Również przyłączam się do gratulacji! Wielkie brawo!

A to fotki które zrobiłem, niestety nie wszystkie modele, a ze stacji tylko budynek dworca, całej makiecie narobiłem ze 30 zdjęć.
 

Załączniki

P

Paweł Piotr

Gość
#18
A tak nie należy modelować przejścia pędni pod torami - zgroza! - pędnie przechodzą pod torami w kanałach rurowych między podkładami, a więc prostopadle do osi toru!
Nadto nie robi się takich przejść pod iglicami!
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 29
Imprezy 86
Imprezy 9
Imprezy 10
Imprezy 52

Podobne wątki