• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TRAKO 2007

A

Anonymous

Gość
#41
Doris napisał(a):
Czekam już ponad dwa miesiące na informacje dotyczące uczestnictwa w Trako. Nie ma odpowiedzi ani od organizatora ani od osoby, która na tym forum zadeklarowała pomoc. Powstrzymam się od komentowania. Dla mnie temat Trako jest zamknięty.
Jest to chyba użalanie się nad samym sobą .
Ci co chcą tam być to będą ,chociaż organizatorzy zmieniają się jak w kalejdoskopie ,to jednak można wszystko uzgodnić .Tym bardziej ,że na PW wysłałem numer telefonu kontaktowego .Na stronie targów też są numery kontaktowe ,wystarczy zadzwonić ,a czekanie
na mail niczego nie załatwia .
http://www.mtgsa.pl/e4u.php/21,pl,
 

Doris

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#42
Za wiadomość na PW oczywiście dziękuję, ale sam drogi Damianie odpowiedziałeś, że jest bałagan organizacyjny. Nie umawiam się na telefon w sprawie uczestnictwa w targach. Kraków wysłał informacje, Poznań wysłał warunki uczestnictwa w HOBBY zanim tam zadzwoniliśmy - więc można. Jest już za póżno i mam inne plany więc Trako już mnie nie interesuje. Dwa lata temu odbyło się wszystko jak należy więc może znowu za dwa lata będzie normalnie. A tym, którzy tam będą życzę udanej imprezy.
 

Grzeju

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#47
Widze z relacji na waszewj stronie ze Irek sobie siedział spokojnie w Gdansku- rozluzniony- a jego modele z sonder-serii robily furore w Lipsku...

A tek poza tym to chyba w tym roku cos kiepsko z targami.... na Trako "tylko" amerykanie + ŁKMK (jeśli chodzi o makiety w H0)... w Lispku "tylko" Panowie Turko + LL(z Polski) a i cała Europa nie potrfiła całej hali "kolejowo" zając, że sie numizmaty i RC wdarły ...a na Poznań chyba się nic poza Międzychodem nie szykuje
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 29
Imprezy 86
Imprezy 9
Imprezy 10
Imprezy 23

Podobne wątki