• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Trainz Maszyna MSTS czyli wirtualna kolej,pomoc

MarekSt

Nowy użytkownik
Reakcje
11 0 0
#1
Witam kolegów nie bardzo wiedziałem gdzie umieścić ten wątek zwracam się do was z ogromną prośbą , wspólnie z kilkoma znajomymi zajmujemy się modelarstwem wirtualnym , tworzymy modele lokomotyw do symulatora trainz ,moja prośba to zamieszczanie w wątku zdjęć dachów lokomotyw planów , może zdjęć na tex ,co to są zdjęcia na tex proszę w linku
http://eu07.pl/forum/index.php?topic=5365.0
myślę , że ułatwiłoby to też pracę modelarzom którzy chcą wykonać model jakiejś maszyny i brak im dokumentacji , oczywiście my nie zarabiamy na dodatkach do symulatora robimy to dla was miłośników kolei , najbardziej pożądane maszyny dla mnie to diesle m62 060da tem2 sm42 ale każda pomoc jest na wagę złota. pozdrawiam i miłego weekendu załączam również kilka (fot ) z naszego trainzowego świata . PS w ramach wdzięczności posiadam mnóstwo fotek na tex różnych serii maszyn: oznaczenia kolory detale ,dużo mogłoby się wam przydać
 

Załączniki

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 7 0
#2
To może ja zacznę Nie wiem na ile to się przyda ale proszę:
SM 42-733 manewrujący w okolicach wagonowni Warszawa Praga
P3260435.JPG
P3260436.JPG
P3260437.JPG
P3260438.JPG
P3260439.JPG

[DOUBLEPOST=1491110369][/DOUBLEPOST]
P3260390.JPG

Tu wersja "zimowa"
[DOUBLEPOST=1491111267,1491110120][/DOUBLEPOST]
B0070153.JPG
 
OP
OP
MarekSt

MarekSt

Nowy użytkownik
Reakcje
11 0 0
#3
Wielkie dzięki ,fotki zapisuję ,przydadzą się do robionej przez nas SM42 , nawet jeśli zdjęcia dachów nie nadają się na tekstury dużo pomagają ponieważ widzimy wszystkie istotne detale których często nie można dostrzec stojąc obok maszyny