• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tractor Scammell Pioneer SV2 1:35 IBG

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#1
Taki sobie tractorek poskładam .
Temat jako przerywnik i dla odpoczynku przed poważniejszą pracą , prosto z pudła , dla pobawienia się aero :D
A w środku takie coś w kolorze budyniu . :LOL:




 
OP
OP
Baldwin

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#3
Sadzę że w takich jakich proponuje wytwórca zestawu ,no oczywiście naszych PSZ-etowskich .
Na razie posklejałem kółka , jak na razie bez bocznych efektów , tylni i przedni most i silnik .
Teraz trochę szpachli ,szlif i można brać się za następne detale .



Jako że, chciałbym wykonać drugiego jako ciągnik z lawetą ,szukam materiałów do koparki Ruston Bucyrus 19RB .
Widziałem taki zestawik w1:76 spodobał się i chciałem sobie takie coś wyszykować w 1:35.

Więcej na tej stronie .
http://www.network54.com/Forum/4721...6+Scammell+R100-Ruston+Bucyrus+19RB+Excavator
 
OP
OP
Baldwin

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#4
Ponieważ szykuję dioramkę ,wyszukałem więc scenkę która mnie zainspirowała .

A i tego nieszczęśnika co wpadł do rzeki też już wydobyłem z czeluści szafy przeleżał tam kilkanaście lat a teraz czas na niego .
Model wiekowy ale do scenki się nada .
Co do naszych barw to chyba nic nie stoi na przeszkodzie aby dać mu w tej scence kalki zestawowe .
Trochę postępu prac bo w zasadzie wszystkie detale posklejane .



Skrzynia dostała imitację drewna i jedna strona będzie otwarta .



No rybka zwana carrier :D
 
OP
OP
Baldwin

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#5
Trochę malunków podstawowych ,przymiarka do scenki rodzajowej .
W sramelu uruchomiłem przednie i tylnie zawieszenie celem lepszego osadzenia w terenie ,zresztą to jego cała uroda więc dobrze to choć trochę wyeksponować .
Teraz przyjdzie się zmierzyć z obsadzeniem pojazdów.




 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:35 2
Skala 1:35 7

Podobne wątki