• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tory USA

Sebastian B.

Aktywny użytkownik
Reakcje
60 9 2
#2
www.atlasrr.com

Wiele osob uzywa wyrobow atlasa i maja dosc duzy wybor jesli chodzi o torowisko.Szyny Code 100 (2.5 mm) i Code 83 (2.1 mm).Firma oferuje tez tory H0 True Track,sa to tory code 83 z balastem gotowe do instalowania.Mozna tez robic zakupy prosto ze strony firmowej,na ktorej mozna znalezc rozne ciekawostki z nowosci i nie tylko.Atlas oferuje takze oprocz taboru H0,takze dosc duzy wybor w N-ce jak tabor czy torowisko,N code 80 i N code 55.
 
D

Dariusz

Gość
#3
Tory, rozjazdy:
1. Micro Engineering, Inc. (code 70 i 83 do magistrali)
2. Shinohara Track (code 70 i 83 do magistrali)
Uwaga code 70 wymaga kol RP25
Oswietlenie? ale jakie do czego?
 
OP
OP
S

spex

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#7
O dzięki linki na pewno się przydarzą. Ale jeszcze nie o to mi chodziło. Ja na razie szukam świateł samochodowych ostrzegających o przejeździe pociągu.

Coś na którejś stronie znalazłem znaki które na pewno się przydadzą.
 

Sebastian B.

Aktywny użytkownik
Reakcje
60 9 2
#10
Moge dodac jeszcze,ze Roco produkowalo wczesniej rozjazdy i tory wlasnie dla Atlasa 2.1 mm,code 83.Bedac w sklepie,przypadkiem natknalem sie wlasnie na takie tory.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 10
M
Buduję makietę 5
Buduję makietę 3
Buduję makietę 33
Buduję makietę 36

Podobne wątki