1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Pytanie Tory tillig czy roco

Dyskusja w 'Makieta i moduł' rozpoczęta przez użytkownika popowe, 20 Września 2010.

1. Zbyszek

Zbyszek Zajebistość roku

@Zbigniew Gałczyński , Zbyszek, właściwie Andrzej Ci wszystko wyjaśnił, reszta rozjazdów jest normalna, poza tym jednym anglikiem.
    Mógłbyś pokazać to Peco, bo oni chyba robią jakiegoś krótkiego anglika. Jak z podkładami, czy mają taką samą wysokość?

2. arek62

arek62 Aktywny użytkownik

Cześć
    Jak wejdziesz na Modell Bahn Shop Lippe to przy artykule jest napisane: für NEM und RP 25Räder.
    To są te uniwersalne.

Przy tych innych jest napisane für schmale RP25 Fine -Radssätze

3. Zbigniew Gałczyński

Zbigniew Gałczyński Znany użytkownik

Andrzeju, Arku dziękuję za wyjaśnienie(y)

Zbyszku zgadza się ten "anglik" jest krótszy ,ale mnie taki pasuje.
    Miałem "anglika" firmy Weller był długi ,ale potrzebny był kolegom z BGM na ich makietę i się wymieniłem:)
    Powiem ,że podkładów nie porównywałem (wysokość) ,bo dopiero nie dawno dotarły do mnie flexy Weinerta ,a rozjazdy mam dopiero zamiar kupić.
    Rozjazd krzyżowy Peco wygląda tak:
    anglik Peco 3.jpg

4. pado

pado Znany użytkownik KKMK

Mam ten rozjazd a nawet dwa na mojej makiecie i jest ok jeśli chodzi o mechanikę :) Geometrią trochę odbiega od ideału... ale coś za coś :)

5. Grzes

Grzes Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci. Staff Member BGM

W imieniu całej grupy BGM dziękujemy za wymianę :):):)

6. Zbigniew Gałczyński

Zbigniew Gałczyński Znany użytkownik

Udostępnij