• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tory Roco GeoLine - Pytanie

Jaro

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Ja korzystam z Anyraila.Niezły.Nawet-przez Paypal kupiłem full wersję(40 euro),a po 5 minutach miałem w ręku klucz licencyjny.Program ma bardzo ciekawą opcję-mianowicie wysyłkę zrobionej makiety lub układu torów do programu Train Player.Też płatny i to słono,ale trial jest darmowy przez miesiąc.Tam też można budować,ale ważna jest inna funkcja.Mianowicie można na takiej wysłanej przez siebie makiecie POSTAWIĆ POCIAGI I NIMI STEROWAĆ!
Można też zmieniać zwrotnice.Wbrew pozorom to istotne,bo tylko dzięki takiemu rozwiązaniu po zaprojektowaniu całego układu wykryłem błąd polegający na tym,że z zewnętrznego okręgu nie dawało się zjechać na wewnętrzny,podczas gdy z wewnętrznego na zewnętrzny tak.Pomyłka nastąpiła z powodu złego ustawienia układu dwóch zwrotnic łukowych.Tylko dzięki lokomotywie z wagonami udało mi się ustalić przyczynę.Można na zakończonym dopiero co projekcie sprawdzić wszystkie kombinacje przejazdów,czy wszystko jest jak trzeba,czy nie pominęlismy czegoś.
Tak to wygląda mniej więcej:
http://www.youtube.com/watch?v=Qvb4cuAlm20
 

MTTczew

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Można sprawdzić na w pełni darmowym programie XtrkCAD po angielsku ale za free.

Jest funkcja "Run Trains". Wrzuca się dowolną liczbę lokomotyw, wagonów i ruszamy.
 

Podobne wątki