• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Tory] Pomoc w dobraniu podsypki (szutru) ze zdjęcia

zbyszek87

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#22
Witam,
A co powiecie koledzy na to?
Udało mi się wygospodarować trochę czasu i w końcu zacząłem coś robić w tym kierunku:)
Poniżej kilka zdjęć.
Proszę o wszelkie porady i propozycje co usprawnić:)
 

Załączniki

Ogryzek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#23
daniel loko, Dzięki za przepis :) Jeszcze pytanko.. Co to jest dokładnie "TS-1" Idzie to dostać w Castoramie albo czymś podobnym? I jeszcze jedno... Wikol rozwodniony nie nadaje się do szutrowania :?:
 

enek

Użytkownik
Reakcje
89 3 4
#24
Ogryzek napisał(a):
daniel loko, Dzięki za przepis :) Jeszcze pytanko.. Co to jest dokładnie "TS-1" Idzie to dostać w Castoramie albo czymś podobnym? I jeszcze jedno... Wikol rozwodniony nie nadaje się do szutrowania :?:
Jestem pełen podziwu dla kolegi znakomitego refleksu :D Dziękować za odpowiedź na pytanie którego się nie zadało z 11 wrz 2010, o 11:01 dopiero teraz, no,no..w 2011r :?:
 

Dragon

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#28
UNIVERS napisał(a):
Czeska firma "Polak" produkuje bardzo ładne podsypki w wielu kolorach. Nie są przeskalowane a co najważniejsze jest to materiał taki, jaki stanowi prawdziwa podsypka, czyli mineralny ;)
Za kilka, kilkanaście dni w mojej ofercie pojawi się brązowa podsypka, choć wolę używać słowa "szuter". Warianty kolorystyczne brązu będą dwa - jaśniejszy i ciemniejszy więc jeśli czas nie goni, proszę poczekać kilka dni i obserwować mój wątek w "Giełdzie".
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
M
Buduję makietę 5
Buduję makietę 3
Buduję makietę 9
Buduję makietę 33
Buduję makietę 36

Podobne wątki