• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Kupię Tory Piko U-rurki

Mateusz

Aktywny użytkownik
Witam,
chętnie kupię stare pikowskie tory u-rurki. Interesują mnie tylko odcinki proste, mogą być to stare wypusty z lat 60-tych, albo i te nowsze z końca ich epoki. Stan nie musi być idealny, byłe były w miarę kompletne. Tory mają pójść na półki w gablocie, nie mam zamiaru używać ich do jakichkolwiek jazd. Jeżeli ktoś posiada jeszcze coś takiego na sprzedaż, to proszę o kontakt na PW.
Mateusz

OP
OP
Mateusz

Mateusz

Aktywny użytkownik
Dogrywam sprawę z kolegą Bstok70 , jeśli jeszcze mi zabraknie tych torów , to dam znać w przyszłym tygodniu . Dzięki za zainteresowanie.