• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tory na podłogę - dyskusja

HO hehe zapomniałem podać skali
[DOUBLEPOST=1503430841][/DOUBLEPOST]
Pierwsza zasada tego forum to piszemy w języku ojczystym używając rodzimych liter i znaków.
Wracając do tematu to plany masz ambitne ale jak najpierw chcesz wszystko zgromadzić, a potem to rozplanować to czarno to widzę i dalsza dyskusja jest raczej stratą czasu i bez sensu.:(
dlaczego uważasz, że dalsza dyskusja jest stratą czasu? Jeśli nie chcesz to nie dyskutuj. Idź na dwór się przewietrz bo wprowadzasz niepotrzebne emocje.
W ciągu 2 miesięcy zgromadziłem rzeczy za ponad 30 tys złotych więc uważam, że dyskusja ma sens, a pomoc innych forumowiczów wskazana. Może ktoś ma jakieś fajne pomysły, może w czymś doradzić...

Adamzalesie

Aktywny użytkownik
Donator forum
HO hehe zapomniałem podać skali
[DOUBLEPOST=1503430841][/DOUBLEPOST]
dlaczego uważasz, że dalsza dyskusja jest stratą czasu? Jeśli nie chcesz to nie dyskutuj. Idź na dwór się przewietrz bo wprowadzasz niepotrzebne emocje.
W ciągu 2 miesięcy zgromadziłem rzeczy za ponad 30 tys złotych więc uważam, że dyskusja ma sens, a pomoc innych forumowiczów wskazana. Może ktoś ma jakieś fajne pomysły, może w czymś doradzić...
I czym się tak kolega podnieca i co że za 30 koła w dwa miesiące. Może tu wszyscy są biedni?

I czym się tak kolega podnieca i co że za 30 koła w dwa miesiące. Może tu wszyscy są biedni?
Nie chwale się tylko chodziło mi o to, że zbieram dużo i dyskusja o rodzaju torów nie jest zbędna. Mam pewną koncepcję którą staram się zrealizować dlatego też napisałem kilka postów wcześniej, że najpierw muszę zebrać odpowiednią ilość budynków, pojazdów, torów, infrastruktury, a dopiero potem to wszystko rozplanować. Źle odczytałeś mój post. Widzę, że odbiegamy od tematu dlatego też ponawiam pytanie. |Jakie tory są najlepsze na makietę? Tory będą na stałe położone. Zależy mi aby były dobrej jakości i wytrzymały wystarczająco długo. Ważne, żeby były jak prawdziwe.

X4EC

Nowy użytkownik
Koledzy, czy może wiadomo już kiedy będą dostępne tory roco line na gumowej podsypce. Chodzi mi o łuki r5 r6 oraz długie rozjazdy. W polsce niedostępne a w zagranicznych sklepach są.

X4EC

Nowy użytkownik
Czy może nie czekać na roco line tylko kupić trix c-gleis, mają r647mm to nieco więcej niż roco R6, a także przyzwoite rozjazdy12 stopni. Niestety nie widziałem tych torów w rzeczywistości, roco line miałem 15 lat temu i wyzbyłem się ich na rzecz fleischmann profi gleis czego nie mogę sobie darować.

Tarka

Użytkownik
Jeśli są produkowane to są dostępne tylko musisz zamówić. Ponieważ nasze sklepy mają na stanie geoline to dość niechętnie będą zamawiać inny system żeby leżał na sklepie...

X4EC

Nowy użytkownik
Faktycznie, zamówić można, różnie tylko z czasem dostawy, w szczególności rozjazdy. Poważnie zastanawiam się nad trix c-gleis. Pytanie do Kolegów, w który system wejść? Wybór na długie lata i sporo wydanych pieniędzy. W Roco przy rozjazdach kłopotliwe tory uzupełniające w trixie brak rozjazdów krzyżowych. Wszystko ma plusy i minusy, na razie korzystam z fleischmann profi gleis ale nie chce już w niego pakować kasy, faktem jest, że to system sprzed ponad 30 lat. Ehhh gdyby tak piko a-gleis miały podsypke wraz z jakimś systemem zatrzasków...