• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tory na makietę

Robcio

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#1
Witam,
Powtarzam wpis, poprzedni chyba w złym miejscu umieściłem.
Zabrałem się za drugą moją makietę pokojową - pętla na zewn. 3,5x3m. Po roku planowania na torach Tillig Elite code 83 zauważyłem, że są problemy z dostępnością rozjazdów nawet na stronie Tillig. Makietę mam zamiar budować 2-3 lata (dwa poziomy) no i zacząłem mieć obawy, a wolałbym nie zmieniać producenta. PIKO odpada ze względu na brak polaryzacji (miałem na pierwszej makiecie). Czy ktoś co słyszał w temacie dostępności torów? Co wybrać, aby było dobre i dostępne przez jakiś czas.
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#2
Ja proponuję Roco Line, na makietę bardzo dobre, kolejne godne polecenia to Peco, a jak chcesz mieć super to Weinert, a jak mega to trzeba samemu zrobić.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#8
Odgrzewam temat, ale trafiłem na powyżej poruszone kwestie i postanowiłem wrzucić takie info:
a jak mega to trzeba samemu zrobić.
...można...i to całkiem fajny /za całkiem nieduże pieniądze jak na taki rozjazd/ -->>>>> KLIK <<<<<
Nie wiedziałem o problemach z dostępnością Tilliga i też mnie to martwi; czy ktoś wie o co chodzi?
Ja ostatnio zamówiłem tory Tillig Elite (także wspomniany w linku wyżej rozjazd W6 do samodzielnego montażu) w modelmanii i sprowadzili bez problemu.
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
M
Buduję makietę 5
Buduję makietę 3
Buduję makietę 9
Buduję makietę 33
Buduję makietę 36

Podobne wątki