• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tory Märklin C-Gleis

Andrzej B

Aktywny użytkownik
Reakcje
285 18 15
#2
Może ktoś ma jeszcze przyjechać do domu ułożyć tory a szanowny Pan się pobawi i później gosposia ma posprzątać?
:X3: i jeszcze tytuł tematu: "Tory marklin C glites" glites :X3:

Proszę szanownego moderatora o litość i niech zrobi porządek, rozumiem wolność wypowiedzi ale chyba jest jakaś granica i poziom.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
W

Wegas

Nowy użytkownik
Reakcje
0 1 1
#3
Może ktoś ma jeszcze przyjechać do domu ułożyć tory a szanowny Pan się pobawi i później gosposia ma posprzątać?
:X3: i jeszcze tytuł tematu: "Tory marklin C glites" glites :X3:

Proszę szanownego moderatora o litość i niech zrobi porządek, rozumiem wolność wypowiedzi ale chyba jest jakaś granica i poziom.
Nie wiem o co Ci chodzi i po co te nerwy przecież napisałem że napiszę jakie tory posiadam.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
W

Wegas

Nowy użytkownik
Reakcje
0 1 1
#8
Dobrze a więc tak zrobiłem literówkę w
c-gleis no i tort zamiast torów nie wiem jak się to poprawia ale tu nie chodzi o to.
Jak niektórzy tu obecni orientują się to
c-gleis ma bardzo mało zwrotnic, łuków oraz rozszerzeń dla tego piszę jutro będę w piwnicy albo nie teraz pójdę zaraz napiszę co mam
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#9
Poprawiłem tytuł wątku i te nieszczęsne torty w pierwszych dwóch wpisach nowego kolegi. Proszę jednak na przyszłość najpierw dobrze się zastanowić, co chce się napisać, a po napisaniu przeczytać jeszcze raz tekst przed wciśnięciem klawisza "Wyślij odpowiedź". A poza tym, proszę się zastanowić, jakiej pomocy Kolega Wegas oczekuje? Pytanie
czy zrobi mi ktoś trasę
jest jednak trochę za mało konkretne, żeby dało się coś sensownego odpowiedzieć.
 
OP
OP
W

Wegas

Nowy użytkownik
Reakcje
0 1 1
#10
A więc tak posiadam tory
24130 - 40 szt
24224 - 4 szt
24188 - 16 szt
24172 - 13 szt
24094 - 1 szt
24611 - 1 szt
24612 - 1 szt
24671 - 1 szt
Wiem że są programy do robienia tras ja się na tym nie znam może ktoś z tu obecnych mi pomoże oczywiście jeśli będzie trzeba to dokupie brakujące tory tak jak pisałem stół ma 120 - 250 centymetrów. Pozdrawiam.
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
#11
Niewiele z tego możesz zrobić, ale oczywiście spróbuj. Przydałoby się trochę 24230 lub 24330, bo z samymi 130 specjalnie nie powalczysz i pamiętaj, że dłuższe wagony będą miały z nimi problem.130 to podstawowy tor z zestawów startowych, a 224 przyda się przy zwrotnicach. Proponuję pogrzebać w internecie np na stronie Maerklina lub Brima albo jak ju napisano powyżej, zastanów się co chcesz?
Kilka prostych przykładów poniżej:
images-1.png
images-1.jpeg
images.png
 

Andrzej B

Aktywny użytkownik
Reakcje
285 18 15
#13
1) Gdzie własny wysiłek/zaangażowanie nie wspominając o kreatywności użytkownika Wegas jak nawet do piwnicy idzie kilka godzin (pierwszy post o 17:13 a o godzinie 20:29 pisze:
jutro będę w piwnicy albo nie teraz pójdę zaraz napiszę co mam
2) Co za problem samemu spróbować ułożyć na stole układ a jak coś nie pasuje to samemu zmienić/dopasować?
3) Gdzie tu potrzebny komputer?

Pewnie, lepiej niech inni się wysilają/rysują/myślą/liczą tory :X3:
Rozumiem, że są tematy które samemu ciężko zgłębić ale układ torów… ja bym się wstydził iść na taką łatwiznę.
Ok, jak to mówią "szkoda sensu" ;)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
W

Wegas

Nowy użytkownik
Reakcje
0 1 1
#14
1) Gdzie własny wysiłek/zaangażowanie nie wspominając o kreatywności użytkownika Wegas jak nawet do piwnicy idzie kilka godzin (pierwszy post o 17:13 a o godzinie 20:29 pisze:
2) Co za problem samemu spróbować ułożyć na stole układ a jak coś nie pasuje to samemu zmienić/dopasować?
3) Gdzie tu potrzebny komputer?

Pewnie, lepiej niech inni się wysilają/rysują/myślą/liczą tory :X3:
Rozumiem, że są tematy które samemu ciężko zgłębić ale układ torów… ja bym się wstydził iść na taką łatwiznę.
Ok, jak to mówią "szkoda sensu" ;)
Dobrze kolego powiem Ci tak te tory układam już z 5 lat z rzędu i jeszcze nic nie wyszło żebym był usatysfakcjonowany. Dlatego zwróciłem się o pomoc ale widzę że ty tylko się udzielasz nie wnosząc nic by pomuc tylko piszesz żeby Ci liczyło wypowiedzi, nie będę się rozpisywał na twój temat bo to bezsensowne. Ale jeśli podejmujesz wyzwanie to ok mam parę rzeczy do tego torowiska które nie bardzo wiem jak zastosować tzn wiem do czego służą ale jak to sklecić by współgralo razem to JAK Znawco. Wiem co napiszesz nawet hehe.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolej podłogowa 116
Kolej podłogowa 6
Kolej podłogowa 18

Podobne wątki