• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Tort 1:160 :)

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#85
Raczej to nie wygląda na odlewnię, może jakaś kotłownia i zakład korzystający z ciepła i pary, zresztą ładny klimat co dowodzi że i na małej powierzchni też coś się da zrobić, a na ostatnim zdjęciu ta buda na kurzej stopce obok rozjazdu, co to jest.
 
OP
OP
lukas76

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
#86
Raczej to nie wygląda na odlewnię, może jakaś kotłownia i zakład korzystający z ciepła i pary, zresztą ładny klimat co dowodzi że i na małej powierzchni też coś się da zrobić, a na ostatnim zdjęciu ta buda na kurzej stopce obok rozjazdu, co to jest.
A więc tak- to ma być jednak odlewnia bo to kopalnia srebra (takie mam plany - nie jestem zachłanny wiec to nie złoto ) - dlatego też będzie w górach. Co do chatkina kurzej stopce to wg producenta jest nastawnia - a u mnie maskuje mechanizm rozjazdu bo niestety nie miałem jak go ukryć
 

LordVegetos

Aktywny użytkownik
ŁKMK
Reakcje
176 0 1
#91
Podoba mi się praca. Zwłaszcza, że to taka mała skala. Czy mogę się dowiedzieć, jak zostały zrobione te kępki traw przy koźle. Bardzo ciekawie wyszło. Czy mogę poznać co to za produkt?
 

Podobne wątki