• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Tort 1:160 :)

Reakcje
9 1 0
#27
No to zasiadam w pierwszym rzędzie i się przyglądam :)
Też właśnie zaczynam coś sobie klecić, ale u mnie to będzie w formie półki/modułu 210cmx22cm + dołączana szuflada na składy pociągów.
Jakiej firmy masz tory?
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
lukas76

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
#29
No to zasiadam w pierwszym rzędzie i się przyglądam :)
Też właśnie zaczynam coś sobie klecić, ale u mnie to będzie w formie półki/modułu 210cmx22cm + dołączana szuflada na składy pociągów.
Jakiej firmy masz tory?
Tory to fleischmann- wiem wiem - wysokie profile ale dzięki temu nie ma problemu ze starszymi modelami i z ewentualnymi "śmieciami" na torach :) No i oczywiście łatwy dostęp do produktów
 
Reakcje
9 1 0
#30
Mnie osobiście wcale nie rażą te wysokie profile...

Makietę "polonizujesz, czy zostawiasz w wersji niemieckiej?

PS
Fajnie sie kolorystycznie komponują do bydynku te rowery i pomarańczowa budka telefoniczna. Widzę, ze budynek jest lekko waloryzowany, natomiast dachówki nie, ale w sumie przeciez mogły być dopiero co wymieniane ;)
 

Podobne wątki