• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

torowisko

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#61
xendx napisał(a):
Z chęcią bym się cofnął w czasie gdzie nie było komputerów.(przynajmniej internetu)
Pod warunkiem, ze książki miały by pole wyszukiwania i przycisk "search" :D tak na marginesie wszystko w tym kierunku zmierza (elektroniczny papier, czytniki ebooków etc.)

To se ne vrati, Panie Hawranek :LOL: i całe szczęście bo wymyślono coś znacznie lepszego i szybszego!! Ci najbardziej dociekliwi i tak wiedzę zdobędą :D
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#62
Artee napisał(a):
myśl przewodnią tego co wcześniej napisałem
Myśl przewodnia tego co wcześniej napisałes była taka, że bez sensu zaatakowałeś jednego z niewielu ludzi na tym forum, który posiada gruntowną wiedzę na tematy przewodnie tego forum ( a jest to forum kolejowo modelarskie - co jasno stoi w nagłówku) i bezinteresownie i chętne dzieli się nią i robi to w sposób kompetentny i wyczerpujący.

Woytek napisał(a):
mi się wydaje że dla wszystkich .
To forum nie jest dla wszystkich - nie piszemy to o chodowaniu pietruszki naprawach automatycznych skrzyń biegów ani metodach polowania na uchatki kanadyjskie..
Ale faktycznie każdy ma prawo sie tu zarejestrować.

Z mojej strony również EOT
 

Asim

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#63
JJP napisał(a):
jesteś ok. 20-tki
Na tyle go oceniasz ?:D :D (Pytanie poza konkursem)

pepej napisał(a):
Pod warunkiem, ze książki miały by pole wyszukiwania i przycisk "search" tak na marginesie wszystko w tym kierunku zmierza (elektroniczny papier, czytniki ebooków etc.)
Oj, nie wszyscy.., ale większość

Ale według mnie i z mojej perspektywy nastolatkowie nie są aż tacy źli i leniwi :D