• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa TORCINEK

OP
OP
Kris

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
Zgadza się Panie Andrzeju (nomen omen ;) ). Ale dopóki nie dorobię się sygnalizacji świetlnej, niech sobie stoją ;)
To tor, po którym jeżdżą pociągi do Torcinka, także pospieszne, więc zapory muszą być :)
Dziękuję za czujność :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
To tor, po którym jeżdżą pociągi do Torcinka, także pospieszne, więc zapory muszą być :)
Jak tak, to może jeszcze postawić trzeba znak STOP. :D (Żart taki)
Ale kolega robi makietę opartą o "jakiś tam" realizm i przydałoby się od razu robić porządnie... No chyba, że to jest robione "po polsku" i "jak się zrobi tak wyjdzie"... ;)
 
OP
OP
Kris

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
Nie....myszka wylądowała z powrotem na polu, a padła przez trutkę lub ultradźwięki.
Makieta stoi w byłym spichlerzu-dziś magazynie, więc myszki z przyzwyczajenia się tam zapuszczają. A tu czekaj
Tak przy okazji, gwoli pełnego obrazu sytuacji. :)
Jeszcze dziś będą dodatkowe zdjęcia.
 
OP
OP
Kris

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
Aaaaaaa :)
Wokół tego słupa będzie góra z tunelem.
WTC byłoby dobre, gdyby to była makieta wielkomiejska w epoce VI, a Torcinek to miejscowość nadmorska, wypoczynkowa, przełom epok IV i V.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20

Diesant

Aktywny użytkownik
Reakcje
267 20 2
Jedna z budów jakie obsługiwałem zaczęła się od chodników, a że przyszła zima ... taka jak teraz to na 3 miesiące deszczośniegu podbudowa i zamieniła się w piekło dla mieszkańców, a gotowe chodniki w podjazdy nie do pokonania dla osobówek chcących wjechać na posesję. Bo taki był projekt:X3: A twoje zdjęcia z tymi chodnikami przypomniało mi tę budowę i najdziwniejsze o_Ozlecenie jakie realizowałem (dostarczam osprzet do maszyn budowlanych): "załatw mi Pan 200 podkładów kolejowych, bo mi krawężniki rozwalą".
 
OP
OP
Kris

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
Nie no, tu chodniki są położone tylko orientacyjnie. Najpierw droga (już wytyczona, do pomalowania i postarzenia), potem chodniki (które też trzeba pomalować i pobrudzić).
Sami wiecie, że buduje się etapami.
Ze względu na to, że rzadko tam bywam, idzie to wolniej.
Po wieloletniej lekturze forum i milionach przejrzanych zdjęć wiem, co ma być i jak wyglądać. SPOKO OKO ;)