• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa TORCINEK

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
Ta pani co trzyma kosiarke chyba zapomniała do prądu podłączyć :p Jak planujesz ją tam na stałe zamontować to możesz dodać "atrakcji" i za nią maszynką do włosów lub nożyczkami wygolić lekko pas, może fajnie wyglądać lekko skoszona trawa :)
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
974 82 11
Pod warunkiem, że energia do ładowania akumulatorów pochodziłaby z odnawialnych źródeł - u nas, póki co, to daleka przyszłość, niestety. Tak więc na razie elektryczne są równie mało ekologiczne, co spalinowe.
To prawda, przynajmniej w odniesieniu do lat 1985-1995, bo dziś ogniwa słoneczne robią się coraz bardziej popularne. Niemniej ja zawsze wolałem
kosiarkę elektryczną, nie ważne czy przewodową, czy bez bo jest cichsza od spalinowej. Pozytywną stroną niektórych kosiarek akumulatorowych jest też to, że w czasie koszenia można można np leżeć na leżaczku popijając różne"rozrywkowe"płyny:gwizd:.
 
OP
OP
Kris

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
Nie chcę zakładać nowego wątku, a chcę się pochwalić. Tak "poza konkursem"...
To mój osobisty Piotruś (Peterbilt 359).
Skali nie pamiętam, kupiłem go w '99, zaraz po maturze.
Taki mój skarbuś :)
FB_IMG_1610655221560.jpg
FB_IMG_1610655527329.jpg