• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa TORCINEK

OP
OP
Kris

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.279 41 5
Wiadomości z Torcinka:
Powstało ogrodzenie wokół kościoła i plebanii. Proboszcz ma swoją bramę wjazdową na podwórko. Brakło materiału na ogrodzenie od strony torów, ale może dam tam żywopłot.
Parking dla parafian za kościołem też gotowy.
Jeszcze ten element pomiędzy kościołem i plebanią....nie wiem, czy rabata, czy cmentarzyk.....
FB_IMG_1589400964230.jpg
FB_IMG_1589400944251.jpg
FB_IMG_1589400961245.jpg
FB_IMG_1589400937017.jpg
FB_IMG_1589400940796.jpg
 
OP
OP
Kris

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.279 41 5
Ogrodzenie jest kartonowe od Sławka (modelekartonowe.eu). Nawet nie malowałem, bo tak mi się bardziej podoba.
 
OP
OP
Kris

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.279 41 5
Co tam się działo....nie chcę wiedzieć ;)

A tak serio...nie umiem się zdecydować, co tam zrobić (gdzie te ławki leżą), rabatę, czy cmentarzyk ?
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
974 82 11
Cmentarz to raczej tak jak na Twoim starym planie a przed wejściem do kościoła chyba powinna stać tablica z ogłoszeniami parafialnymi "Zbiórka przed kościołem za kościołem,po kościele przed kościołem";).
TORCINEK 93.jpg
 
OP
OP
Kris

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.279 41 5
Wiadomości z Torcinka:
Trochę było cicho ostatnio, ale to nie oznacza, że się nic nie działo.
Wylano asfalt na kolejne ulice.
Powrócił przystanek "Torcinek Wczasy" i powstały toalety dworcowe.
Ajent Sklepu Spożywczego wykupił wreszcie parcelę, zagospodarował i otoczył ogrodzeniem. Tylko wypatrywać dostawy towaru i ....
W tak zwanym międzyczasie pomalowano kozły oporowe i zasypano ziemią i piaskiem... (na razie ten za CPNem).
Budynek poczty zaczyna się urządzać wewnątrz, powstały okienka pocztowe, a w drugim pomieszczeniu informacja turystyczna. Przed wejściem zawisła skrzynka pocztowa.
Dzieje się

kozioł.jpg
poczta1.jpg
poczta2.jpg
sklep1.jpg
sklep2.jpg
sklep3.jpg
wc1.jpg
wc2.jpg
 

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
@Kris Fajna ta toaleta dworcowa :) Owalny blat na poczcie to z butelki?
Mam jednak uwagi co do trawy przy sklepie :) Baaardzo bujna jak na takie miejsce:) chyba bym wywalił tą między chodnikiem a trylinką i zasypał piaskiem/ziemią, w tym miejscu raczej ludziska wydeptują. To samo między furtką a ławką, nie sądze aby "miejscowy element" ładnie po chodniku szedł, raczej ścinają ten narożnik :D
Ten napis "Poczta Polska" czarny z czego zrobiłeś?
 
OP
OP
Kris

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.279 41 5
@mudol Dzięki :)
Półokrągła lada jest w części biura informacji turystycznej. To z jakiegoś zestawu "dupereli" z Fallera.
Kupione od kolegi z forum (takie ściepy różne). :)
Napis jest granatowy i jest z kartonu, wypalony na zamówienie. Przez Sławka (modelekartonowe.eu)
Trawka wyrosła, ale spoko....jak otworzą sklep, ludkowie zadepczą ;)