• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TOLOLOKO Rosomak H0 - eszelon

Reakcje
27 0 0
Moje zamówienie u Mistrza też jest już solidnie przeterminowane. Kiedy sobie o nim przypominam i spoglądam na zdjęcia tego, co zamówiłem, to mną "targa", ale postanowiłem czekać do upadłego. Nie będę się upominał, pisał, ponaglał.
Pierwszy raz zdarzyła mi się taka historia, a kupuję i zamawiam "internetowo" od wielu, wielu lat. Ciekawe czy się doczekam? Mam zamiar jeszcze trochę pożyć.
Sprawdzę Mistrza: czy jest kapryśnym artystą, czy...? :)
W każdym razie ostrzeżenie dla debiutantów takich jak ja:
"Chcesz mieć od razu, szybko? Nie ten adres, droga rybko"
 
Ostatnio edytowane:

Heaven1973

Aktywny użytkownik
Reakcje
8 1 1
widzę Panie Anatol, że masz to w głębokim poważaniu,
co kto napisze czy w ogóle Ty zrealizujesz,
czy też nie zrealizujesz twór planowanych modeli już w zeszłym roku - po prostu, to jawne wyłudzanie,
oferowanie na FB modeli które sprzedajesz mi, a nawet nie raczysz wysłać, to już oszustwo...
czy aby nie ma na Ciebie bata???
rachunki mam zrealizowane na konto i Twoje maile...
czas wywiązać się z planowanych transakcji

ps...
odp kolegi Anatola:
"Wyślę ci modele z FB.ekstra Temat roskòw i żubrów zamykam w czerwcu 2019. Nie komentuję i nie polemizuję. Przecież wiesz lepiej."
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
Dajcie se spokój z tą żywiczną miernotą. W Świecie Modeli w Rybniku są rosomaki od Arsenal M i bez żadnych cyrków i wazeliniastwa kupicie po ludzku model do sklejenia. ;)
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
Termin miałem na koniec kwietnia ubiegłego roku, potem koniec czerwca a potem nawet nie było odpowiedzi na e-mail. Może Panie Anatolu określiłby w przybliżeniu termin zakończenia zamówienia.
 
J

Jurek ST44

Gość
A wy nadal po szmalcu do dupci za rosomaczkiem . hahahahha A pojechać do tego konowała , zrobić mu najazd i zaraz kase odda. Dobrze sobie o nim zdanie kiedyś wyrobiłem , kawał uja i nic więcej.
 

Heaven1973

Aktywny użytkownik
Reakcje
8 1 1
Zapytalem co z wysylka bo przeciez czrewiec.... odp od szanownego ....

Przestań mnie nękać. Mam dwie ręce i się nie sklonuję. Czekam na kasę za inne rzeczy. Kasa jest potrzebna żeby zapłacić za przesyłki na poczcie. Dostaniesz swoje modele. W dwóch turach.

Chyba wyborczych turach....
 

Podobne wątki