• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TOLOLOKO Rosomak H0 - eszelon

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
Hmmmm. Wedlug obiecanek, cacanek mialy byc do konca Grudnia 2018 roku. A tu juz luty 2019.
Kwintesencja tej manufaktury tego garażu szwagra. Kupa obietnic, rozbuchana kampania, jakie to wszystko cudowne, magiczne i wyjątkowe abyś z większą lekkością wydał kupę kasy na przestarzały żywiczny odlew, a na końcu w ramach wisienki na torciku paranoiczne ganianie i straszenie wszystkich sądami bo wszędzie są piraci i źli ludzie.
Jednym słowem krowa która dużo ryczy, mało mleka daje.
:)
 
J

Jurek ST44

Gość
Kwintesencja tej manufaktury tego garażu szwagra. Kupa obietnic, rozbuchana kampania, jakie to wszystko cudowne, magiczne i wyjątkowe abyś z większą lekkością wydał kupę kasy na przestarzały żywiczny odlew, a na końcu w ramach wisienki na torciku paranoiczne ganianie i straszenie wszystkich sądami bo wszędzie są piraci i źli ludzie.
Jednym słowem krowa która dużo ryczy, mało mleka daje.
:)
I rozdymane ego do wymiarów walenia. A wszystko przez to że poprosiłem o samą bude do Stara, bo miałem okazje złożyć. Tak Tak panie tllk. swego czasu na giełde w Warszawie dojeżdżał Pan Ad9bis z Lublina, miał części , nie miał budy. Napisałem do pana w sprawie zakupu. Potraktowałeś mnie jak ostatniego psa, złodzieja , który ma ochote kopiować te nędzne wypociny ku uciesze spragnionej i czekającej na nie gawiedzi. Nie pozdrawiam bo szacunku już dawno nie mam. Życiorys, cv zdjęcie to ja nawet kontrwywiadowi nie przedstawiam, a co dopiero panu miałbym przedstawić. Ciesz sie pan tymi niedorobionymi kawałkami żywicy, chętni z wywieszonymi jęzorami zawsze sie znajdą.
 
OP
OP
TLLK

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
Pustka nie tylko w Twojej głowie gości.
Gorących głów tu nie brak.

A na hejcik zawsze się jakiś gratisowo chętnie załapię. :)
 
J

Jurek ST44

Gość
Marudzące marudy i tyle w kwestii merytorycznej.
:)
Słuchaj no już nie powiem pan, Troche szacunku i pokory złamasie żywiczny. Ludzi masz za nic, Potencjalnych klientów za nic. Jeszcze narzekasz na słowa prawdy. To ty marudzisz z tymi niedoróbkami, to ty marudzisz , obiecujesz i jeszcze obrażasz. Masz szczęście że w realu sie nie spotkamy, bo wtedy szybko byś zdanie o marudzeniu zmienił, żywiczny trolu. Co masz do powiedzenia ludziom którym obiecałeś srosomaki na odbiór w zeszłym roku ? Wiesz co ? Wcale sie nie dziwie że ktoś podrabia twoje pseudo modele, predzej sam sobie coś ukręci, niż od ciebie zamówienie zrealizuje. Ty tylko potrafisz wrąbać NIE DOCENIAM wszystkim tym co mają inne zdania od ciebie i ci w dupe nie włażą.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Wygląda na to, że Cię jednak ominęło. Bo jeśli mnie pamięć nie myli to firma oficjalnie już nie istnieje od 2 lat, jeśli nie więcej. To, że Tolo coś zaczął rzeźbić jest zasługą kilku osób z naszego grona, które nie chcąc płacić kosmicznych cen za jego modele z rynku wtórnego zaproponowały aby zrobił co nieco w formie usługi koleżeńskiej. I znając jego mankamenty / czas realizacji/ raczej nikt się nie łudził, że teraz miałoby być inaczej. Dlatego mówienie o komercji, umowach itp. jest nieporozumieniem. Bo z tego co mi wiadomo to za wykonany model zapłacimy tylko zwrot kosztów materiałów i poświęcony czas Tola.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.765 301 15
Darku, powiem szczerze, że nie potrzebnie się spinasz. Pan Anatol robi dla osób, które chcą dostać, chcą zapłacić, no i mogą poczekać. Jak ktoś ma dość czekania, to rezygnuje. Jeśli coś zamówiłeś i zapłaciłeś, to zaakceptowałeś warunki, jeśli nie zaakceptowałeś i czujesz się oszukany, to zrezygnuj. Jeśli nie zamawiałeś, to po co się unosisz? Jeśli nam nie dzieje się krzywda, to czemu tak mocno się o nas martwisz? Też chciałbym mieć moje zamówione model rok temu. Nie mam. Trudno. Czekam. Doczekam się. I będę miał. A jak nie, to zrezygnuję. I nie będę miał. Mój ból. Opinię o Panu Anatolu sobie wyrobiłeś, nie zamawiaj jak się nie zgadzasz z jego sposobem prowadzenia spraw. Mnie możesz nazywać frajerem, że daję się nabrać, zwodzić itp. Ale ja nie daję się nabrać i zwodzić, ja wiem jak jest. I inni też wiedzą, jak przypuszczam.
 

Podobne wątki