• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TOLOLOKO Rosomak H0 - eszelon

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
Z TAKIEJ manufaktury "pumeks" nie powinien wyjsc. U mnie bylby w koszu...

To tez w jakies formie nie szanowanie swojego klienta.
 
Ostatnio edytowane:

Tomala

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
414 14 1
Wierz mi, że ten pumeks jest niezauważalny i tu się kłania moim zdaniem uczciwe podejście do kupujących, bo mógł model pójść do ludzi jako 100% i połowa z nas nawet nie znalazłaby wadliwego miejsca w tym modelu albo nie skojarzyłaby, że to wada. Ja w każdym bądź razie z takiego modelu się cieszę.
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
281 45 10
Panowie spokojnie myślę, że na pewno każdy swojego Rośka dostanie. Ja czekałem kilkanaście miesięcy i wczoraj dostałem moje Rośki w tym jednego pumeksa. Warto było czekać i dostać te arcydziełka. Ja w każdym bądź razie bardzo się cieszę i dziękuję wykonawcy. Jak dla mnie najlepsze pojazdy jakie w życiu miałem. Poziom detali i szczegółowość tych modeli powala. Co do wersji pumeks: wadliwe modele u Tola wyglądają o niebo lepiej od masówek. Kilku osobom w pracy dałem do porównania i nikt nie wiedział, który wadliwy. :)
No to przynajmniej Ty daj jakieś zdjęcia. :)
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
970 82 11
Z TAKIEJ manufaktury "pumeks" nie powinien wyjsc. U mnie bylby w koszu..."

To tez w jakies formie nie szanowanie swojego klienta.
Nie chcesz nie kupuj,nie szanowaniem klienta to by było sprzedawanie bubla za pełną cenę, chyba wyraźnie było napisane,że towar wadliwy i został przeceniony,jak klient wiedział i pomimo to kupił(jest zadowolony) to już jego sprawa,a Ty jak chcesz się czegoś czepić,lepiej czep się tramwaju.
 

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
@ Stare tory - rozumiem, ze lubisz kupowac towary wadliwe - Twoja sprawa
Nie chce tu wchodzic w dyskusje o wyzszosci czegos tam... nad czyms tam... Uwazam, ze jak cos jest wadliwe to nie powinno wyjsc z manufaktury nawet po obnizonej cenie. Tu mialem cos jeszcze napisac ale.......................................................................................................................................................................................
over and out
 
Ostatnio edytowane:

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
@ Stare tory - rozumiem, ze lubisz kupowac towary wadliwe - Twoja sprawa
Nie chce tu wchodzic w dyskusje o wyzszosci czegos tam... nad czyms tam... Uwazam, ze jak cos jest wadliwe to nie powinno wyjsc z manufaktury nawet po obnizonej cenie. Tu mialem cos jeszcze napisac ale.......................................................................................................................................................................................
over and out
Powiem Ci, że twoje wpisy coraz bardziej zaczynaja mnie irytować. Co wpis to czepianie się i szukanie tylko powodu do "dołożenia" komuś. Proszę weż wyluzuj i daruj sobie pisanie co Ty byś zrobił na czyimś miejscu bo naprawdę to już zaczyna być "niesmaczne".
Czy tylko jak tak uważam? Nie sądzę.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
A, moim zdaniem Twoje wpisy mają na Tola mniej więcej taki wpływ jak Ty na grubość pokrywy śnieżnej podczas ubiegłorocznej zimy. I nie traktuj tego jako złośliwość tylko mam na co dzień kontakt z duszami artystycznymi/ też w rodzinie/ i wiem co mówię. A, to, że Tolo to taka właśnie dusza artystyczna nikt chyba wątpliwości nie ma.
 

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
Zgoda. Pan Anatol ma dusze artysty i w zaden sposob tego nie umniejszam! Nie podoba mi sie tylko to, ze robi ludzi w ciula. Dlaczego ja nie pisze tak irytujaca w watkach @pado , @telewizor, @daniel loko , @Ranger , @piotr66 ? Oni tez maja dusze artysty ;) a jakos nie czytalem, zeby ktos mial do nich pretensje z tytulu pol roczych albo rocznych opoznien.

@jestrabh 10 listopada pan Anatol zadeklarowal sie, ze Wszyscy dostana swoje Roski w tym roku. I to jest dla mnie najwazniejsze.

Polecam uwazne przeczytanie tego watku od poczatku tym Wszystkim, ktorych irytuja moje wpisy.
Z mojej strony tyle.
 
Ostatnio edytowane:

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.765 301 15
Darku, myślę, że nie musisz być ambasadorem wszystkich. Pan Anatol wie o swoich klientach, pracuje i zrobi co do niego należy. Jak komuś nie pasuje to może wzorem kolegi Maćka rozwiązać umowę i więcej nie zamawiać.
A że jest duszą artysty i termin u niego ma znaczenie orientacyjne, każdy wie. Co ciekawe im bardziej się człowiek spina i deklaruje, tym gorzej idzie. Prosty przykład: wczoraj dopasowywałem budę śmieciary skody którą przerabiam na cs. Niechcący szarpnąłem kabelek i puscił lut. Miejsce niewygodne do lutowania, więc musiałem odkleić gniazdo ładowania, oczyścić miejsce z kleju, pomalować, przylutować przewód i gniazdo wkleić na nowo... Cały wieczór w plecy... A mogłem przez ten czas wkleić wszystkie diody w model... Nie chciałbyś słyszeć tych wiązanek o pannach przydrożnych, ich matkach i babkach...
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.765 301 15
"myślę, że nie musisz być ambasadorem wszystkich". Masz racje - nie warto...
to nawet nie o to chodzi, czy warto, czy ktoś na to zasługuje, czy nie. Tu chodzi o to, że każdy kto się zdecydował zamówić modele, wie jak jest. I nacisk, poza tym, że nie wnosi nic pozytywnego, przeciwnie - generuje kolejne złe emocje, to jeszcze źle wpływa na morale twórcy modeli. Modelarstwo to przecież dziedzina wymagająca spokoju i czasu. A nacisk ten czas wydłuża. Świadomość, że ludzie się wściekają po drugiej stronie jest niekorzystna, bo przez pośpiech można więcej szkód narobić niż zyskać czasu. Owszem, nie można odkładać "na jutro". No i warto informować o postępie prac, by każdy widział, że modele za grubą kasę powstają, i że Pan Anatol nie sączy drina na Mauritiusie z szyderczym uśmiechem.... ;)

Abstrahując - mam klienta, z którego nie mogę ściągnąć kasy za robotę, bo nie ma, biznes nie idzie, jednak na wycieczki którymi się chwali na fb go stać... no ale to żona sponsoruje ;)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Ok, masz rację, że jest to irytujące lecz to właśnie o tym mówię. Artyści są trochę oderwani od rzeczywistości bo dla jednego miesiąc to sporo czasu, a dla innego rok to niewiele. Coś co jest piękne wg jednego jest nie do przyjęcia przez drugiego. I tak to działa.
Możemy to akceptować, czekać cierpliwie i w nagrodę otrzymać piękny i dopracowany model lub nie. Wybór należy do nas. :)
 

Podobne wątki