• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TOLOLOKO Rosomak H0 - eszelon

J

Jurek ST44

Gość
Podpisze się pod daromaro. Producent tworzy modele za swoją kase, a potem wali cene i sprzedaje. jak sie komuś nie podoba nie kupuje, proste. Takie przedpłaty to sory ale mi sie kojarzą z jednym ŁAP FRAJERA PÓKI GORACY. Kase zapłacił to i poczeka.
 
OP
OP
TLLK

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
Jak pamiętacie przeceniłem 2 gotowe modele, których nie byłem w stanie wyszpachlować,
a które mają mikro pory w wyniku nieodpowietrzenia żywicy.
Jednego wysłałem do Klienta, drugi stoi i czeka na wysyłkę z pełnowartościowym modelem właśnie kończonym.

Wczoraj przy pracach nad grupką modeli do pumeksów zakwalifikowałem jeszcze jednego.
Kamuflaż NATO. Cena 150 zł plus przesyłka.
Ktoś coś?


Wysyłam natychmiast, bez ociągania i ściemniania po otrzymaniu należności na konto. :)
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
281 45 10
Ponieważ minął kolejny miesiąc:
Czy coś słychać w temacie, kiedy można się spodziewać dostawy zamówień?
Tylko proszę bez kolejnej gównoburzy, jest to normalne pytanie, bez podtekstów i nie mam zamiaru się nikomu z niego tłumaczyć.
 

Tomala

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
414 14 1
Panowie spokojnie myślę, że na pewno każdy swojego Rośka dostanie. Ja czekałem kilkanaście miesięcy i wczoraj dostałem moje Rośki w tym jednego pumeksa. Warto było czekać i dostać te arcydziełka. Ja w każdym bądź razie bardzo się cieszę i dziękuję wykonawcy. Jak dla mnie najlepsze pojazdy jakie w życiu miałem. Poziom detali i szczegółowość tych modeli powala. Co do wersji pumeks: wadliwe modele u Tola wyglądają o niebo lepiej od masówek. Kilku osobom w pracy dałem do porównania i nikt nie wiedział, który wadliwy. :)
 

Podobne wątki