• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TOLOLOKO Rosomak H0 - eszelon

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
O kolejności wysyłki decyduje kolejność zgłoszeń czy poziom zaprzyjaźnienia? Bo jeśli to drugie, to możemy stać się najlepszymi kumplami ;) chciałbym mieć możliwość pokazania ich w listopadzie w Rumi na moich platformach w eszelonie...
 

Heaven1973

Aktywny użytkownik
Reakcje
8 1 1
Dobre, bardzo dobre wieści - moja trójca uświniona i zmęczona po poligonie też niebawem dotrze :cool:
a już mam apetyt na "Twardego" choćby znów trójca i jeszcze Honkera:love:
 
OP
OP
TLLK

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
Modelarstwo to rodzaj uzależnienia.
Odstawiłem Rosomaki ale wracam do nich po od-Żubrowieniu.
Odlane części do Żubrów trzymam w tacce po czteropakach Żubra.
Czy jest piwo Rosomak?
 

SM

Aktywny użytkownik
Reakcje
124 4 1
Fazer0001 zadowolony czy porażka?

Szykuję wysyłkę jeszcze TYLKO do dwóch Kolekcjonerów i kończę składać (już pomalowane) następne sztuki.
Następne wysyłki po ich ukończeniu to Rybnik, cuś tam, cuś tam i chwytam się za jedną wersję TOP do pokazania.
A ja Rosomaki zamówiłem 12 stycznia, zapłaciłem chwilę później i ............ więc Rybnik czeka już za długo !!
Miałem je pokazać w Iławie w lipcu, miałem pokazać w Gliwicach we wrześniu i potem w Poznaniu w październiku.
Jak zamówię Żubry to będzie tak samo ??
 
OP
OP
TLLK

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
No to Rosomaki dotrą. Spokojna głowa i nie podniecajcie się Panowie.
Ja to wiedziałem, że jak jednego Żubra pokażę to się głosy podniosą :)

Robię Żubry / Rosomaki.
Rosomaki / Żubry.
Umówmy się.

Muszę mieć odskocznię. I nie licytujmy się kto wcześniej zapłacił. Bo KAŻDY z WAS zapłacił mniej za więcej.

Jakiś czas temu Wam napisałem, że PODNIOSŁEM jakość oferowanych modeli. Ich wartość TAKŻE wzrosła.
Dodałem elementów ale WY nie umiecie czytać ze zrozumieniem. Nie kompromitujcie się kolejny raz. Proszę...
Wkur wia mnie takie goowniane licytowanie się.

Wiem o tym, bo koresponduję z Wami osobiście. I widzę, że zadając ma w PW pytanie nie zrozumieliście tego, co napisałem we wątku.

Siedzę i robię DZIEŃ w DZIEŃ.

Jak kto rezygnuje to oddam kasę i papa.
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
281 45 10
No to Rosomaki dotrą. Spokojna głowa i nie podniecajcie się Panowie.
Ja to wiedziałem, że jak jednego Żubra pokażę to się głosy podniosą :)

Robię Żubry / Rosomaki.
Rosomaki / Żubry.
Umówmy się.

Muszę mieć odskocznię. I nie licytujmy się kto wcześniej zapłacił. Bo KAŻDY z WAS zapłacił mniej za więcej.

Jakiś czas temu Wam napisałem, że PODNIOSŁEM jakość oferowanych modeli. Ich wartość TAKŻE wzrosła.
Dodałem elementów ale WY nie umiecie czytać ze zrozumieniem. Nie kompromitujcie się kolejny raz. Proszę...
Wkur wia mnie takie goowniane licytowanie się.

Wiem o tym, bo koresponduję z Wami osobiście. I widzę, że zadając ma w PW pytanie nie zrozumieliście tego, co napisałem we wątku.

Siedzę i robię DZIEŃ w DZIEŃ.

Jak kto rezygnuje to oddam kasę i papa.
Może i s kimś pan się licytuje ale nie ze wszystkimi, proszę nie ubliżać swoim klientom. Jak na razie to pan ich ******a i gównia.
 

Podobne wątki