• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TOLOLOKO Rosomak H0 - eszelon

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#1
Czy byliby chętni na Rosomaki H0 (1:87) z TOLOLOKO?

Cena za model w wersji podstawowej
- zielony 140 zł ,
- kamuflaż NATO 170 zł.

Przy zamówieniu 4 sztuk rabat! Warunki do uzgodnienia.

Piszcie na : autokolekcjoner@o2.pl

Poprawione podwozie i nowe opony żywiczne (nie gumowe) z precyzyjnym bieżnikiem.

Wznowię projekt jeżeli znajdą się chętni. Innych modeli nie wznawiam.

Poszukuję kupca na formy i mastermodele TOLOLOKO.
Przekazuję tajniki technologii. 2 pompy próżniowe po przeglądzie / wymianie oleju i filtrów, plus komory próżniowe.

Produkcję TOLOLOKO można zaczynać z marszu - dosłownie na drugi dzień!

Piszcie na maila nie na PW.
 
OP
OP
TLLK

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#4
Dziękuję i cieszę się z zamówienia ale podałem adres mailowy. Po to aby mieć i porządek i kolejność zgłoszeń :)
Przyjmuję, przez wzgląd na wieloletnią znajomość.
:p
 
OP
OP
TLLK

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#10
Tu masz ujęcie z tego serialu ;) Przy okazji zacząłem go powtórnie oglądać :)

Zobacz załącznik 532854


Pozdrawiam
Maverick

I to jest MOJA wersja Rośki w H0. Podstawowa z pędnikami. Kamuflaż jeszcze "stary" z rdzawo brązowym.
Teraz w WP ten kolor jest zastępowany przez brąz "piaskowy" ciemny.

No i ten Star 266 mniam mniam. Ktoś chce takiego Stara H0 w NOWEJ TOLOLOKOWEJ budzie? :)
Nowa kabina do TEGO Stara jest jako mastermodel zrobiona ze SREBRA.
Mogę ja sobie po formie poskakać a i tak Matka tej kabiny wyjdzie nie zdeformowana :)
Koła do TYCH Starów to finezja w choinkę. Znaczy, że to TRWAŁA inwestycja. :)

Żartowałem. Niech te STARY zrobi nowy właściciel form i Master Modeli z TOLOLOKO.
Na kupca czekam i czekam....

Może "spódzielnia" zamożnych kolekcjonerów, którym na szybkich zyskach nie zależy tylko na ekstra modelach?
Potencjał jest. Nie złodziejski tylko legalny potencjał.
Nie kopie tylko oryginały od prawnego właściciela wzorów a nie od takiego cwaniaka co kopiuje?
Nienawidzę cwaniaków i złodziei.
Złodziej to taki co kopiuje NIE SWÓJ WZÓR.
KUMACIE?


Dziękuję za wszystkie dotychczasowe zamówienia i za miłą korespondencję.
Od jutra przymierzam się zatem do koniecznych moim zdaniem poprawek i do zaaranżowania nowej formy.

Ogłaszam, że stary - nowy ROSOMAK z TOLOLOKO w H0 wchodzi na warsztat-atelier.

:cool:
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#11
Ja się piszę na 2 do 4 sztuk Stara 266 jesli udzwignę cenowo i jeśli zdecydujesz się na budowę "Twardego" to biorę jedną sztukę.
 
Ostatnio edytowane:

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
#13
Twarde to i ja bym przytulił. Dla nich to bym nawet platformę zorganizował. Z kolei jeden z zamówionych rosomaków dostanie baterię, silnik, dwie skrętne osie i ruchomą wieżę. I ruszy w teren. Wyobrażacie sobie koledzy Rosomaka z Tololoko przemierzajacego wasze piękne moduły?
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
#15
Wysyłając maila z zamówieniem, też autorowi o tym wspominałem :LOL:
To będzie model, w którym CHYBA zawalczę o RC 8x8.
Ale że pełne przeniesienie napędu na wszystkie 8 kół? Nie szkoda zdrowia? Mój Unimog przed chwilą udowodnił przy napędzie na dwa koła że przy dobrym dociążenie żadna pościel mu nie straszna. No ale chętnie to zobaczę. Sam chyba jednak poprzestanę na napędzie 4x8 na jednym silniku z dwoma ślimakami na jednej osi. No ale kto tam zresztą wie co mi się urodzi w głowie?
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
#16
I to jest MOJA wersja Rośki w H0. Podstawowa z pędnikami. Kamuflaż jeszcze "stary" z rdzawo brązowym.
Teraz w WP ten kolor jest zastępowany przez brąz "piaskowy" ciemny.

No i ten Star 266 mniam mniam. Ktoś chce takiego Stara H0 w NOWEJ TOLOLOKOWEJ budzie? :)
Nowa kabina do TEGO Stara jest jako mastermodel zrobiona ze SREBRA.
Mogę ja sobie po formie poskakać a i tak Matka tej kabiny wyjdzie nie zdeformowana :)
Koła do TYCH Starów to finezja w choinkę. Znaczy, że to TRWAŁA inwestycja. :)

Żartowałem. Niech te STARY zrobi nowy właściciel form i Master Modeli z TOLOLOKO.
Na kupca czekam i czekam....

Może "spódzielnia" zamożnych kolekcjonerów, którym na szybkich zyskach nie zależy tylko na ekstra modelach?
Potencjał jest. Nie złodziejski tylko legalny potencjał.
Nie kopie tylko oryginały od prawnego właściciela wzorów a nie od takiego cwaniaka co kopiuje?
Nienawidzę cwaniaków i złodziei.
Złodziej to taki co kopiuje NIE SWÓJ WZÓR.
KUMACIE?


Dziękuję za wszystkie dotychczasowe zamówienia i za miłą korespondencję.
Od jutra przymierzam się zatem do koniecznych moim zdaniem poprawek i do zaaranżowania nowej formy.

Ogłaszam, że stary - nowy ROSOMAK z TOLOLOKO w H0 wchodzi na warsztat-atelier.

:cool:
Chyba dokuczyli złodziejaszkowie. Warto pomyśleć o naruszeniu praw autorskich. Prawnicy lubią tego typu zabawy.
 
OP
OP
TLLK

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#19
W Wikipedii znalazłem taką fotkę:

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f3/KTO_Rosomak_near_Ghazni_in_Afghanistan.JPG

Zobacz załącznik 532855
Być moźe Misja Afganistan nie była kręcona tamże bo jakoś kolory maskujące się nie zgadzają.
Takiej wersji w H0 nie posiadam.
To wersja afgańska, dopancerzona, pozbawiona pędników i wyposażona w siatke RPGNet firmy Qinetiq.
Dopancerzenie i import i montaż siatek wykonał Cenrex.
Taką wersję Rosomaka robiłem dla Siemianowic / Cenrexu i dla kolekcjonerów ale w skali 1:72. Jak wiecie zaprzestałem.

Ale zawsze NOWY kupiec może wznowić :)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
#20
To ja już wolę Twardego, np. w sześciu egzemplarzach do samodzielnego montażu niż kolejne wersje rosomaków i to jeszcze w jakichś nienormalnych skalach jak dla żołnierzyków...
 

Podobne wątki