• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TOLOLOKO Rosomak H0 - eszelon

Dozamet

Użytkownik
Reakcje
80 2 0
To się nazywa szczęście , jaki ten Pan Anatol jest miły , raczył nawet porozmawiać osobiście i przekazał to, za co dawno dostał pieniądze !!
Mnie mami swymi ckliwymi opowieściami około pięć lat , wyłudził kilka tysięcy zł i ani myśli się rozliczyć . Na szczęście mam jeszcze potwierdzenie przelewu dla pana Anatola , nie oskarży mnie o zniesławienie .
Wiem byłem naiwny wpłacając tyle pieniędzy i jeszcze bardziej ,czekając na realizację zamówienia .
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Bardzo miło było poznać pana Anatola osobiście. Można było też kupić chyba z kilkadziesiąt innych jego modeli.
Ja też poznałem Pana Anatola, na tej samej giełdzie, musiałeś być przede mną, bo widzę że masz „mojego” brakującego Rosomaka;). Całe szczęście, że jeden się został to przynajmniej odebrałem połowę należności.
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
Ja też poznałem Pana Anatola, na tej samej giełdzie, musiałeś być przede mną, bo widzę że masz „mojego” brakującego Rosomaka;). Całe szczęście, że jeden się został to przynajmniej odebrałem połowę należności.
No cóż , w sumie to dobrze że wcześniej się zebrałem (niedziela ;-) ). Byłem ok. 10-ej . Szkoda że się nie zgadaliśmy. Miło by było poznać także i Admina naszego forum ;-) .
p.s. możesz usunąć moją odpowiedź ;-) .
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
widzę że masz „mojego” brakującego Rosomaka;). Całe szczęście, że jeden się został to przynajmniej odebrałem połowę należności.
He, he. To i tak macie szczęście, że mnie tam nie było:) Bo to zapewne były moje Rosomaki, które miałem pierwotnie odebrać na Hobby, ale że nie mogłem być to niezwłocznie miały być do mnie wysłane:p:D
To gratuluję Wam szczęścia ;) i idąc za ciosem zagrajcie w totka:p
Odebrałeś połowę należności czy zamówienia?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
No to skoro Pan Anatol tak traktuje kupujących to może trzebaby przestać u niego kupować i nie dać mu zarobić na wyprodukowanych modelach, to może się ogarnie i powysyła zapłacone modele... ;)
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
281 45 10
Myślę, że Tolo się nie obrazi jak zdradzę mały sekret. W rosomakach jest problem z podwoziem, który ciągnie się trochę przydługo. Dlatego zaproponowałem, że wykonam w 3D owo podwozie i wydrukujemy, być może u Mateusza. Będzie można zamknąć temat definitywnie.
Jako że odzyskałem mój pokój i z powodu wypadku mam trochę więcej czasu i spokoju, wydłubię bryłę na dniach. Dziś reibstaluję system i programy i pewnie jutro lub pojutrze ruszę z modelingiem. Owo podwozie jest dość skomplikowane, o czym się pewnie przekonacie jak je opublikuję.
Pragnę poinformować, że i ja nie mam swoich rośków. Ani żuberków.
To kiedy wykonasz te podwozia dla kolegi Tola do Rosomaków ?
 

Podobne wątki