• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TOLOLOKO Rosomak H0 - eszelon

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
283 45 10
Przecież od razu widać, że to mój, a pod ladą leżą jeszcze moje kity....
Myślę, że Tolo się nie obrazi jak zdradzę mały sekret. W rosomakach jest problem z podwoziem, który ciągnie się trochę przydługo. Dlatego zaproponowałem, że wykonam w 3D owo podwozie i wydrukujemy, być może u Mateusza. Będzie można zamknąć temat definitywnie.
Jako że odzyskałem mój pokój i z powodu wypadku mam trochę więcej czasu i spokoju, wydłubię bryłę na dniach. Dziś reibstaluję system i programy i pewnie jutro lub pojutrze ruszę z modelingiem. Owo podwozie jest dość skomplikowane, o czym się pewnie przekonacie jak je opublikuję.
Pragnę poinformować, że i ja nie mam swoich rośków. Ani żuberków.

Pozdrawiam
Grzegorz Serafin.

To już wiemy ;), może wobec tego pogoń tego gościa.:ROFL:
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
Robić wspólne biznesy z oszustem to ujma na honorze i świadomy/nieświadomy współudział niestety.
O mój honor się Rafale nie martw. Mój udział w tym niecnym procederze był jak najbardziej świadomy, zrobiłem podwozie by jak szybciej uzyskać zamówione przeze mnie modele. I abyście wy mogli równierz skorzystać. Grosza nie wziąłem, wpłaciłem kupę szmalu i i tak czekam. Jak Wy.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
O mój honor się Rafale nie martw. Mój udział w tym niecnym procederze był jak najbardziej świadomy, zrobiłem podwozie by jak szybciej uzyskać zamówione przeze mnie modele. I abyście wy mogli równierz skorzystać. Grosza nie wziąłem, wpłaciłem kupę szmalu i i tak czekam. Jak Wy.
Ja tylko pamiętam te achy i ochy jak to teraz będzie super prosperowało. Na przyszłość proponuję lepiej dobierać kontahentów do wspólnego projektu, szczęście, że nie za długo się podpisywałeś pod tym. Oszust powinien dostać kopa w d..pę a nie jeszcze brylować po wystawach.
 
Reakcje
49 1 0
Dostał już ktoś swojego zamówionego Rośka? Widzę że Tolo rozpoczął sprzedaż swoich wyrobów na FB w skali 1/72 oraz 1/87 ogłasza się na forach modelarskich. Zrzut fragmentu rozmowy:
IMG_20201003_114026.jpg
 

Kudłaty_666

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
Krótkie pytanie ile osób ma jeszcze problem z Panem Anatolem? Bo to zakrawa już o oszustwo chyba czekać 3 lata na model. Do tego nie chce oddać pieniędzy tłumacząc że nie ma żadnych środków. Rozumiem że reszcie kolegów robi modele za darmo skoro nie ma żadnych pieniędzy?
 

Podobne wątki