• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TOLOLOKO - modele lokomotyw serii EU07/EP07/EP08/ET41

OP
OP
A

Anonymous

Gość
#81
Odpowiadam a jakże!
Reaguję jak Martel na Tola.

Jak jest coś do poprawienia to dajcie foto albo linka. Nie wypierałem się nigdy i błędy zaraz poprawiałem.

Jak zwykle to MOJA wina, że oprócz błędów merytorycznych i ewidentnych niedoróbek z NASZEJ (to znaczy TOLOLOKOWEJ oczywiście strony !!!) wynika JAKIŚ SPÓR.

Masz racje Krzysztofie, iż otrzymałem od Ciebie JEDYNIE oznaczenia.
Nie konsultowałem efektu projektu - bo WYDAWAŁO mi się , że jest wszystko w porządku.

Dziękuję za sugestie.

Sprawdzi Tolo zdjęcia i poprawi.
Sprawdzi Ssstach zdjęcia i poprawi. Ej! ESeL kurna chata! Za co Ci płacę! Śpisz?
Jesteśmy zespołem. :?:
Tolo ma daleko więcej innych zadań niż sprawdzanie LISTEW i tłumaczenia się przez rozjuszonym K. Kojem.
Dlaczego od razu na mnie NAPADASZ Koju?
Ja sobie Tobą gęby nie wycieram.
W sumie wychodzi, że do dostarczonych dokumentacji trzeba mieć 1 000 000 zdjęć i nad tym miesiącami ślęczeć. Co czynimy też, ale wpadki się zdarzają.

NASZ WINA. TYLKO NASZA I NICZYJA INNA. Moja...
Przepraszam , ze żyję. Ech... Mea culpa. Liisssstfy...

Pozdrawiam niezwykle ozięble.
Tolo
 

MW

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#83
Panie Tolo! Pana "siódemeczka" to istnie dzieło sztuki. Bardzo się cieszę, że Pan mimo tych przeciwnych wiatrów nie poddaje się i dopieszcza w każdym szczególe ten już rewelacyjny model. Wózki to mistrzostwo świata. Życzę wytrwałości i wszystkiego dobrego.
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#84
M.Smoczkiewicz napisał(a):
Przesadza Pan Panie A.!
W sumie racja.
Ale dlaczego kolega uważa, że tylko ja?

Bicie piany o listwie. Będzie poprawiona i tyle.

Na zdjęciu widać brak ozdób. Myślałem, że nie jest to wersja wiążąca tylko "zubożona".
Dyskwalifikująca pomyłka. Prawda?

Tak się fajnie krytykuje powstające w bólach i z wyrzeczeniami modele...
A na kolanie trzepie różne chałtury do "pisanek".

Tolo
 

Załączniki

OP
OP
A

Anonymous

Gość
#85
Całą sprawę nie traktuję poważnie - ponieważ odlewy moich pudeł ET 41 NIE POSIADAJĄ żadnych listew.
Te, naklejamy po pomalowaniu a same listwy i ozdobniki są wytrawione.

Rozpędzony modelarz z manufaktury przykleił - bo będzie ładniej. :oops:
Wewnętrzne dochodzenie wykazało, ze eSeL poinformował wykonawcę, że listew na ET ma nie być. Model był już ukończony a Lipsk za dwa dni.
Tylko, że obieg informacji nie zadziałał w TOLOLOKO.
Bali się, że każę poprawić i będzie kicha...
Wyciągnę z tego konsekwencje.

Dowiedziałem się o tym natomiast wczoraj w nocy z morderczego listu K.Koja.
Po co te "inwektywy" K. Koju :?:
"Specjaliści z TOLOLOKO" ...
Ech.

A żebyś wiedział :!: :razz: Jesteśmy lata świetlne przed konkurencją w PL !!!

Tolo
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#86
ET41

nastepna rzecz do poprawienia to gorna krawedz czolownicy-blizej reflektorow-wyraznie to widac na foto modelu i oryginalu.Takie szczegoly ewidentnie zbliza model do oryginalu i lemiesze i jeszcze te trabki "szreka"i po tych zabiegach -powinno to przypominac ta piekna maszyne z realu.Prosze sie nie denerwowac tymi wytykaniami "chodzi" o piekne modele a nie o niepiekne .Z kolekcji tego studia modelarskiego ,klasycznym niepieknym modelem jest model zuka,po prostu "to" z oferty nie przypomina tego auta z zycia.Powodzenia
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
A
Tabor 7
A
Tabor 11
A
Tabor 38
A
Tabor 47
Tabor 19

Podobne wątki