• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TOLOLOKO - modele lokomotyw serii EU07/EP07/EP08/ET41

eSeL

Znany użytkownik
Reakcje
24 0 0
#42
tololoko napisał(a):
W wózkach znajdują się przekładnie z SB Modellbau. Dodam dla niewtajemniczonych, że to jednakowoż Roco są...
Ehem ehem. Raczej: SBModellbau TAKOŻ w Roco są.
Z ciekawostek: przekładnię do małej EU07 obliczała ta sama Osoba, która była jednym z inżynierów opracowujących licencyjną "dużą" EU07 :shock:
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#47
MW napisał(a):
Panie Tolo, czy jest szansa na obiecane na wrzesień zdjęcia EU??
No chyba już nie ... :LOL:

- grypa nas dziesiątkowała w tym miesiącu,
- nie doszły jeszcze nowe blachy z nowego srebra na SUPER pantografy, (ślizgi z trawionej blaszki miedzianej 0,2mm)
- czekam na mosiężne odlewy do wózków.
Ma być super.

Będziemy za to gotowi z produkcyjnym prototypem EU 07 i ET 41 na Lipsk i na długo zapowiadaną nowelizację strony.

Nie planuję w tym roku wyjazdów ani do Gdańska (Lipsk) ani do Poznania.
Na listopadowej giełdzie w Katowicach pokażę oba elektryki, najnowsze wersje produkcyjne oelki, wagony 17W i autka: Żuk A03 i może zdążę ze Starem 28 i Jelczem 317 no i dla wszystkich pomartelowców* NOWE toloryflaki typ 43A.

*Definicja POMARTELOWCÓW: jest to grupa fantastów**, którzy zamówili toloryflaki jeszcze z wątku założonego przeze mnie na Forum Martela (a do którego to wątku nie mam bezprawnie dostępu)
** Fantasta POMARTELOWY: osoba, która bezpodstawnie wierzy, że jak coś napisze na PW w Martelu, to będzie mogła do tego zasobu powracać i z niego korzystać.

W grudniu przedpraprapremiera ( ;) ) wagonów 3A, 5A.

Pozdrawiam.
Wasz Tolo
 
Reakcje
0 0 0
#48
A czy będzie możliwość zakupienia na tej giełdzie którejś z nowości? (np. jakiegoś modelu auta). Czy są już jakieś przewidywane ceny tego stara i jelcza? Pozdrawiam!!:)
 
Reakcje
0 0 0
#52
Ja ponawiam moje pytanie odnośnie możliwości zakupu na giełdzie w Katowicach któregoś z zapowiadanych modeli aut Tololoko (jelcz, nowy star, no i dźwig, o którego pytałem gdy został zaprezentowany na tym forum, lecz nie dostałem niestety żadnej odpowiedzi). Pozdrowienia! /Olek
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#57
wodzu_k napisał(a):
... lecz nie dostałem niestety żadnej odpowiedzi)
No cóż. Bardzo mi przykro - ale jestem tylko człowiekiem a nie SUPERMANEM.

Będę na giełdzie w Katowicach z paroma WZORAMI.

Możliwości dokonania zamówienia w mojej firmie jest tak naprawdę bardzo wiele:
fax, tel, email.
Poza JEDNĄ:
Forum lub PW na Forum.

Odpisywanie w stylu:

tak, będę na giełdzie i może jak Panu się coś z mojej okrojonej oferty spodoba, to o ile będzie to wykonalne, oczywiście z najwyższą przyjemnością Panu sprzedam...

Czy to ma sens?
CO BĘDZIE TO BĘDZIE.

Czytacie - a nie rozumiecie. ! O!

Pozdrawiam.
Tolo

Takie "utyskiwania" powinny być "z bomby" przez, moderatorów usuwane. a nie tworzone debilne wątki w "bocznicy" pod wyimaginowanym tytułem: Priwa do Tola ... Bzdury! No chyba , że o "piwa" do Tola.
OK! Jak na razie to JA stawiałem piwo na Warsztatach a nie WY!!!!!!
I co?
Obraził się kto?
Prawda boli?

No to cenzurujcie!
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#60
Oto i premiera wózka EU-ET. Detale frezowane CNC, fototrawione, toczone i odlewane.
Lutowane i klejone.
Który z masowych producentów zrobi takie odwzorowanie?
Sprężyny - to sprężyny - a nie ciasny zwój plastyku!

Mam jeszcze zastrzeżenia do mocowania resorów i do nich samych.
W następnym egzemplarzu będzie GIT. :LOL:

Mam wrażenie, że te wózki są LEPSZE od niejednego autka z mojej manufaktury...

FINEZJA !

Tolo
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
A
Tabor 7
A
Tabor 11
A
Tabor 38
A
Tabor 47
Tabor 19

Podobne wątki