• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TOLOLOKO ŻUK

OP
OP
A

Anonymous

Gość
#2
Zuk 41

nie rozumiem - ten zuk ?,czy czeski sen ???Jezeli to z oferty jest "tym zukiem ,ktory to jest bomba "-to jedziemy dalej i ja okresle to jako -niewypal.Prosze sie przyjrzec spokojnie ,1-87 to duza skala,co innego jakby to co jest na fotce bylo w skali 1-1000.POKORA czy PYCHA? Co wybrac?
 

xendx

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
tololoko napisał(a):
cymbo napisał/a:
Z kolekcji tego studia modelarskiego ,klasycznym niepieknym modelem jest model zuka,po prostu "to" z oferty nie przypomina tego auta z zycia.Powodzenia
cymbo napisał(a):
...Jezeli to z oferty jest "tym zukiem ,ktory to jest bomba "-to jedziemy dalej i ja okresle to jako -niewypal...
Bo większość widzi na drogach tylko te ostatnie wersje a z racji swojego wieku może nie pamiętać lub nie wiedzieć nic o początkach tej marki a nie chce się nawet poszukać na necie jak wyglądały poprzednie.
Poniższa fotka pochodzi ze strony http://www.polskie-auta.pl/stara/zuk.htm gdzie jest trochę informacji i zdjęć na temat różnych wersji.
 

Załączniki

OP
OP
A

Anonymous

Gość
#4
zuk41

znam ten rodzaj dizajnu zuka .w modelu jest przesadnie wyeksponowany RYFEL karoserii ,przez co deformuje charakter zuczka ,kola(felgi i opony) ,lampy "niewidomego",siata na chlodnicy.znam !
 

xendx

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
xendx napisał(a):
znam ten rodzaj dizajnu zuka .w modelu jest przesadnie wyeksponowany RYFEL karoserii
Może i za duży a może to tylko złudzenie które może powstawać przy fotografowaniu mniejszych przedmiotów i nie krytykowałbym bym czegoś czego nie widziałem na własne oczy sugerując sie tylko fotografią.
 

aqws9

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Re: zuk41

cymbo napisał(a):
znam ten rodzaj dizajnu zuka .w modelu jest przesadnie wyeksponowany RYFEL karoserii ,przez co deformuje charakter zuczka ,kola(felgi i opony) ,lampy "niewidomego",siata na chlodnicy.znam !
Dla takiej krytyki znam tylko jedną dobrą odpowiedź... Zrób lepszy model... :cool: :idea:
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#7
A ja po analizie treściwej wypowiedzi Cymbalo-Fiki Mikiego ( a może i nie ... nieważne) wypowiem się następująco.

Istotnie wydaje mi się, że po powiększeniu - a na zdjęciu mojego modelu mamy do czynienia z POWIĘKSZENIEM - różnica pomiędzy wgłębieniami przetłoczeń a bazą jest przerysowana.
Bez przesady ale jest. Za duży nam wyszedł wyfrezowany cyfrowo garb na podszybiu, ale też bez przesady.

Patrząc na mały modelik Żuka (nie Cymbo, nie jest DUŻY), wiadomo na co się patrzy i wrażenie jest z gatunku przyjemnych estetycznie.

Popróbujemy zatem i nie naklejać listew ozdobnych na ET i optycznie zmniejszyć kontrasty przetłoczeń Żuka. :idea:

A co było z pierwszym dachem w toloryflaku? Poprawiony został w trzy dni, łącznie z wizytą w Pyskowicach.
Shep pisał na forum kolekcjonerów autek, że jak dostał ode mnie Syrenkę Bosto na TRAKO w 2003 roku, postawił na półeczce i klient zapytał: a ten WARTBURG to ile kosztuje czy jakoś tak... WARTBURG!
Syreny to była wpadka jak nie wiem co. Zostały poprawione. Cztery miesiące w plecy ale trzeba to było zrobić.

My w przeciwieństwie do innych firm reagujemy polepszaniem produktów, a nie nabieramy wody w usta i zlewamy naszych klientów. Poza tym stale się uczymy na błędach.

Widzicie jakąś różnicę? :cool:

Tolo
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#8
Mnie ten Żuczek wygląda naprawdę sympatycznie i nie widzę powodów do jakiegoś większego czepiania się. Poza tym, nie mam zamiaru wyciągać wniosków z jednego zdjęcia. Modeliki trzeba by najpierw dokładnie pooglądać na żywo, by móc się o nich wypowiadać w szczegółach.
No i trza sobie uzmysłowić, że nie jest to ta wersja Żuka, jaką widujemy do dziś na drogach, tylko wcześniejsza, więc i wygląd odbiega od tego do czego jesteśmy przyzwyczajeni.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
A
Tabor 7
A
Tabor 11
A
Tabor 85
A
Tabor 47
Tabor 19

Podobne wątki