• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TNT

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#41
Stanowczo za dużo jak na jedną prezentację.!!!!!!!!!:)
Przynajmniej dwa modele bardzo dobrze znam, z tej dużej prezentacji Actros brzydal i Volvo chińczyk, wygrywają.
No i oczywiście wisienka na torcie, ostatnia Vectra (y)
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#42
Stanowczo za dużo jak na jedną prezentację.!!!!!!!!!:)
Przynajmniej dwa modele bardzo dobrze znam, z tej dużej prezentacji Actros brzydal i Volvo chińczyk, wygrywają.
No i oczywiście wisienka na torcie, ostatnia Vectra (y)
Szczegółowa prezentacja poszczególnych modeli będzie w osobnym dziale. Kolekcji TNT.
A tu pokazałem co można trafic w malowaniu tego przewoźnika, tej firmy kurierskiej.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#47
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#48
http://www.mascus.pl/transport/uzywane-ciagniki-siodlowe/daf-xf-530/images/ioqorfse.html
Patrzac po tej wersji, która jest z początku produkcji też ma tak założone i znalazłem w necie kilkanaście takich ciężarówek.
Nie chce się kłócić ale te w 1-1 to całkiem inne lusterka są ;)[/quote]
Wiem, że są inne, bo to starsza wersja... ale młodemu chyba chodziło o ich układ. Na dole duże, góra małe. Oczywiście precyzyjnej byłoby pisac o obowiązkowych lustrach eliminujące martwe pole, szerokokątne.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#49
Nie chce się kłócić ale te w 1-1 to całkiem inne lusterka są ;)
Wiem, że są inne, bo to starsza wersja... ale młodemu chyba chodziło o ich układ. Na dole duże, góra małe. Oczywiście precyzyjnej byłoby pisac o obowiązkowych lustrach eliminujące martwe pole, szerokokątne.[/quote]

Michał wszystko się zgadza ale jak jest to inny model luster to są na górze, a te w modeliku powinny być raczej odwrotnie, takie moje przypuszczenie bo nie wiem tego na 100%.;)
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#50
Wiem, że są inne, bo to starsza wersja... ale młodemu chyba chodziło o ich układ. Na dole duże, góra małe. Oczywiście precyzyjnej byłoby pisac o obowiązkowych lustrach eliminujące martwe pole, szerokokątne.
Michał wszystko się zgadza ale jak jest to inny model luster to są na górze, a te w modeliku powinny być raczej odwrotnie, takie moje przypuszczenie bo nie wiem tego na 100%.;)[/quote]
Co najwyżej będę musiał zgłosic reklamację do Niemca od którego kupiłem ten model, niestety są dobrze przyklejone.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#51

jakcuk

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 0 0
#59
Ledwo człowiek dodał wpis a tu już następne trzeba komentować :D Kolekcja rośnie jak na drożdżach i zwiększa się. Jak dla mnie najlepsze są dwie 6 - ki
A ten ostatni TNT to tak doładowany, że aż tył siada czy mi się zdaje :p