• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TMS Logistics i Serwis Scania Inowrocław

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#21
Żaden brud :mad:, to jest serwis a nie garaż pana Staszka , wszystko na wysoki połysk i tak ma być, czysto i wzorowo :D
No to widzę kolega w serwisie żadnym nie był, a myślisz dlaczego klientowi nie wolno wchodzić na warsztat tylko daje kluczyki i wynocha, bo czysto tak ma być ale nie sterylnie bo tam się pracuję.:ROFL::ROFL::ROFL:
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#23
A ja byłem na hali/halach nie jednego serwisu i zawsze było wszystko na błysk wysprzątane :p
W Norwegii się nie liczy:p:p:p
A błysk ja też lubię tylko jak się pracuje to nie ma czasu na takie fanaberie, a serwisie takie obłozenia nie ma i do tego mają ludzi tylko do sprzątania.
I dlatego za wymianę oleju płacisz 1000zł a w warsztacie 300zł
 
OP
OP
L

LUKASZ 87

Gość
#24
Witam :) Dziś po długiej przerwie kolejna aktualizacja kilka aut TMS-u
Flagowe Auto R730 !






Pozdrawiam Łukasz
cdn...
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.672 67 1
#25
Ciekawa prezentacja pojazdów z Twojej firmy . Bardzo spodobały mi się najmocniejsza R-ka z silo od PEMY na plecach . Fajnie prezentuje się również R pierwszej generacji z małym silosem .
 

Sebastian CH

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#26
Coś późno tu trafiłem ale muszę przyznać, że wszystko wygląda świetnie. Pomysł na serwis - pozazdrościć. A trzeba też wspomnieć o parku maszynowym. Świetne te Scanie. Szczególnie ciekawe te dwie nowe.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#30
Ładna flota. Jeszcze jakieś odblaski na tył silosów i będzie super.
Wszystkie naczepy będą identyczne czy będą miały jakieś numery?
 
OP
OP
L

LUKASZ 87

Gość
#40
Kontrakt podpisany czekamy ...

Nasza babinka

Jak nie ma roboty na silo to i chlodnie się znajdą

Robota z dojazdem do klienta