• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TMS Logistics i Serwis Scania Inowrocław

L

LUKASZ 87

Gość
#1
Witam. Niektórzy kojarzą Mnie z innego forum. Dziś postanowiłem otworzyć ten temat i pokazywać w nim co się dzieję w firmie TMS Logistics ( Transport Materiałów Sypkich ) oraz jak wygląda praca na Serwisie : )

Lecimy z fotkami:
Na początek Zdjęcie poglądowe z samolotu.








Są konkretne plany na Wiosnę - Aby powiększyć całość Bardzo Bardzo Konkretnie - bo niestety aktualnie brakuje miejsca na serwisie - jest strasznie Ciasno.

Pozdrawiam Łukasz
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#2
Zawsze mi się ten serwis podobał , szału z zielenią tam nie ma, tylko goły beton, ale tak to wygląda na prawdę :)
 

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Makieta podoba mi się bardzo. Sam bym chciał zrobić coś podobnego o takich wymiarach ale u mnie jest problem z przetrzymywaniem takiego giganta. Czwarte zdjęcie od dołu genialne. Z jednej strony podoba mi się wszystko takie czyste ale z drugiej mam ochotę napisać że przydałoby się trochę brudu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#6
Co tu dużo pisać, skoro serwis prezentuje się wyśmienicie. Fotki z płotem i wewnątrz budynku bardzo klimatyczne. Jak w realu.
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#8
Łukasz powiedz czy ten szklany budynek jest sprzedawany jako hala sportowa? Serwis jest piękny, aż chce się podrzucić tam moją Scanie na przegląd :)
 
OP
OP
L

LUKASZ 87

Gość
#10
Tak budynek sprzedawany jest jako hala sportowa : )
Dziś kolejne fotki z serwisu.
Początek spotkania - w sprawie dalszej rozbudowy serwisu.

W trakcie spotkania - praca wre w serwisowaniu firmowych autach.



 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#18
Sam serwis jest cudowny jak modele. Przydało by się tylko troszeczkę brudu bo jest tam prawie jak w szpitalu. A te dwie skakanki trochę jak nowe euro 6 ;). Takie mi przyszło skojarzenie na pierwszy rzut oka.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#19
Żaden brud :mad:, to jest serwis a nie garaż pana Staszka , wszystko na wysoki połysk i tak ma być, czysto i wzorowo :D