• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TMF - MODELE - NOWOŚCI - ZAPOWIEDZI

Reakcje
45 1 5
Wczoraj zamówiłem dwa Gagsy. Tym razem kontak z firmą TMF był zupełnie bezproblemowy. Szybko i bezboleśnie zostały ustalone warunki zamówienia z uwzględnieniem zawiłości i niedogodności rozliczeń miedzynarodowych :) I tak trzymać Panowie!
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Można się dopytać jaka jest cena owych bonanz i czy ewentualnie są w planie malowania np z okolic Bielska-Białej? Jeździłem do liceum takim zestawem - 2 bonanzy+111A (zdegradowany z 1 klasy), Gbs i siódemka z numerem 003... ech jak ja bym chciał mieć taki skład...
 
OP
OP
TMF

TMF

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Obiecany katalog wagonu 120A

http://tmfactory.pl/data/_uploaded/downloads/Katalog 120A.pdf



W związku z bardzo dużą ilością maili dotyczących zamówień oraz zapytaniami na temat nowych produktów , prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w oczekiwaniu na odpowiedź mailową.

Dołożymy wszelkich starań aby wszystkie złożone zamówienia zostały zrealizowane w 100% , ale bez opóźnień na pewno się nie obejdzie gdyż ich liczba przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, za co bardzo dziękujemy.

www.tmfactory.pl

https://www.facebook.com/TMFPOLSKA
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
283 45 10
Dołożą czy ujmą? Dołożą Bonanz czy kasy?;) Żona i tak myśli o wysłaniu mnie do psychoanalityka (mam nadzieję że Go przekabacę na "kolejki") lub o ubezwłasnowolnieniu.:D Już kombinuję po tych wszystkich informacjach jak odłożyć po 1k. tygodniowo na modele i narazie nie mam "pomysła":devil:.
 

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
W sklepie z Rybnika można już zamawiać nowości TMF... (realizacja zapowiedziana na: grudzień 2014/styczeń 2015). Są również inne modele tej firmy. Jeżeli chodzi o bonanzy to nie można (bynajmniej na obecną chwilę) zamawiać wszystkich pozycji wymienionych w katalogu- brak np. Gdyni. Nie wiem z czego to wynika.
 

Podobne wątki