• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TMF - MODELE - NOWOŚCI - ZAPOWIEDZI

OP
OP
TMF

TMF

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#41

Załączniki

  • 241,8 KB Wyświetleń: 271
  • 193,1 KB Wyświetleń: 257
  • 209,5 KB Wyświetleń: 257
  • 107,1 KB Wyświetleń: 265
  • 164,5 KB Wyświetleń: 258
  • 212,8 KB Wyświetleń: 258
  • 218,6 KB Wyświetleń: 257
  • 201 KB Wyświetleń: 265

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.432 7 1
#42
Z ceną 29R H0 się koledzy trochę chyba pomylili. Nie będzie zapewne 499zł tylko 449-450zł, fotki wagonu H0:
KLIK

Co do opinii o cenach dla wybrańców to nie zgadzam się. Proponuje koledze samemu wykonać wagon a potem wycenić swoją pracę ;)
 

Hardtech

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
92 0 0
#45
Co do opinii o cenach dla wybrańców to nie zgadzam się. Proponuje koledze samemu wykonać wagon a potem wycenić swoją pracę ;)
A ja się zgadzam, są to ceny dla wybrańców a raczej dla ludzi których na to stać, i dlatego skutkiem tego jest to, że w Polsce modelarstwo kolejowe jest niszowe, ludzi po prostu na nie nie stać, póki poziom zarobków nie pójdzie w górę to sytuacja się nie zmieni, temat wałkowany był już wielokrotnie. Ja czekam na wypusty większych producentów ponieważ są tańsze, ale i czasami gorsze, ale niestety czasami trzeba iść na kompromis jak się kocha modelarstwo kolejowe, mi to wystarcza. W/w modele są piękne i to bezapelacyjnie , ale niestety też drogie z wiadomych przyczyn, ci których na to stać kupują reszta patrzy i podziwia.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.331 463 29
#46
Co do opinii o cenach dla wybrańców to nie zgadzam się. Proponuje koledze samemu wykonać wagon a potem wycenić swoją pracę ;)
Ja w pełni zgadzam się z opinią kolegi Hardtecha. To są ceny dla wybrańców, których na to stać, ale to nie znaczy, że modele nie są tego warte. Jak słusznie kolega Ranger stwierdził, wykonanie takiego modelu wymaga wiele pracy, więc to musi kosztować i ja to rozumiem. A co powiedzieć o cenach np. Micro-Metakit?
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#47
Ja w pełni zgadzam się z opinią kolegi Hardtecha. To są ceny dla wybrańców, których na to stać, ale to nie znaczy, że modele nie są tego warte. Jak słusznie kolega Ranger stwierdził, wykonanie takiego modelu wymaga wiele pracy, więc to musi kosztować i ja to rozumiem. A co powiedzieć o cenach np. Micro-Metakit?
Dlatego też Micro-Metakit z braky rynku w Polsce zakończył produkcję lokomotyw w barwach PKP.
 

czacza

Aktywny użytkownik
Reakcje
126 9 4
#48
Ja pamiętam pewien skład pokazany na Hobby 2013 w Poznaniu. W składzie cystern DEC oraz spalinowego Traxxa Lotosu znalazła się tylko jedna cysterna DEC firmy UMF, pozostałe to wypusty Tilliga i podobnych, kiedy więc proporcja będzie odwrotna?
 

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.432 7 1
#49
Czasami powinienem się ugryźć w język zanim coś napiszę ;) Wszyscy macie rację, pracujemy nad tym aby wagony były coraz lepsze i tańsze. Ze swojej strony mogę zapowiedzieć nowe malowania 406R dostępne od września. Sa to min:
- CTL
- PCC
- Transchem.

Natomiast jeśli chodzi o 29R to pojawi się Rail Polska.
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
#50
Ja pamiętam pewien skład pokazany na Hobby 2013 w Poznaniu. W składzie cystern DEC oraz spalinowego Traxxa Lotosu znalazła się tylko jedna cysterna DEC firmy UMF, pozostałe to wypusty Tilliga i podobnych, kiedy więc proporcja będzie odwrotna?
Zgadza się, czwarta cysterna od końca ... niestety jako jedyna.
 

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.432 7 1
#53
To jest chyba beczka jednego kolegów którzy sami ja składali. Dokładnie z tej strony tematu:
http://forum.modelarstwo.info/threads/406r-umf.8418/page-8#post-303462

ZBIERAMY ZAMÓWIENIA NA WĘGLARKI EAMNOSS FPL. DOSTĘPNE BĘDZIE MIN 7 RÓŻNYCH NUMERÓW. JEDNAK ZASADNICZO ICH ILOŚĆ JEST NIEOGRANICZONA. WAGON BĘDZIE POSIADAŁ NOWE CAŁKOWICIE ODLEWANE Z MOSIĄDZU WÓZKI Z PIĘKNYMI SPRĘŻYNAMI I INNYMI DETALAMI. ODLEWANE WÓZKI ZNAKOMICIE DOCIĄŻĄ WAGON.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
TMF

TMF

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#54
Szanowni Państwo

Informujemy że cały nakład wagonów Fals CARGO został wyprzedany. Dostępne są jeszcze ostatnie sztuki TUROSZOWA (10 różnych numerów) W przygotowaniu sety po trzy różne numery Falsów w malowaniu przewoźnikówRAIL POLSKA oraz POL-MIEDŹ TRANS Modele wiernie odwzorowują oryginalne wagony. Wszystkie opisy wykonane tampodrukiem. ILOŚĆ ZESTAWÓW OGRANICZONA. MOŻNA JUŻ ZAMAWIAĆ.

www.tmfactory.pl

https://pl-pl.facebook.com/TMFPOLSKA
 

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
#58
Przy okazji tego tematu zapytam nieśmiało czy coś "pozytywnego" ruszyło się w temacie bonanzy? :)
Co do Falsów Cargo, to posiadam jeden wagon i bardzo go sobie chwalę. Tak trzymac.
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
#59
Tak przy okazji, skoro wszyscy przy okazji, chciałem zapytać jako iż wyraziłem drogą mailową chęć nabycia takowego zestawu i nie dostałem żadnej odpowiedzi... azaliż przyjęte zamówienie moje zostało? Czy mogę spodziewać się iż takowy zestaw przewidziany jest i dla mnie i dostanę w najbliższym czasie np dane do przelewu itp?
 

Podobne wątki