• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

TMF - MODELE - NOWOŚCI - ZAPOWIEDZI

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
#27
Czy wiadomo już choć mniej więcej jaki byłby przybliżony koszt takowej bonanzy? Jest to dla mnie bardzo ważna informacja (oraz pozycja kolekcjonerska) i jestem aktualnie w trakcie dopinania/planowania budżetu na drugą połowę roku. Zatem byłbym bardzo wdzięczny za info w tej sprawie, bo bonanzę z TMF chciałbym obowiązkowo zakupić :)
 
OP
OP
TMF

TMF

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#28
Czy wiadomo już choć mniej więcej jaki byłby przybliżony koszt takowej bonanzy? Jest to dla mnie bardzo ważna informacja (oraz pozycja kolekcjonerska) i jestem aktualnie w trakcie dopinania/planowania budżetu na drugą połowę roku. Zatem byłbym bardzo wdzięczny za info w tej sprawie, bo bonanzę z TMF chciałbym obowiązkowo zakupić :)
Jak czytam takie wpisy to aż chce się pracować i cieszy nas ,że piszecie: " jest to dla mnie ważne jako model i jako model

wydany przez TMF ":)

Teraz smutniejsza informacja:
nie potrafię na obecną chwile podać nawet przybliżonej ceny, gdyż trwają nad modelem prace jak też rozmowy
z podwykonawcami i dostawcami którzy są spoza naszego kraju i na ostateczną cenę ma wpływ jeszcze wiele innych czynników.

Mogę tylko z całą odpowiedzialnością zapewnić ,że dołożymy { cały zespół TMF } starań aby wagon ukazał się
w jak najkrótszym terminie i w cenie umożliwiającej zakup przez szerokie grono osób.

Korzystając z okazji chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy nas wspierali i wspierają jak też wszystkim
osobom ,które kupiły lub zamówiły, ewentualnie zakupią ,zamówią nasze modele.

A to może uchylę rąbka tajemnicy i napisze ,że w oczekiwaniu na wagon 120A wydamy myślę dość ciekawy wagon:)
 
Ostatnio edytowane:

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#29
A to może uchylę rąbka tajemnicy i napisze ,że w oczekiwaniu na wagon 120A wydamy myślę dość ciekawy wagon
To napisz jaki bo faktycznie tajemnica ma wpływ na planowanie budżetu zakupowego na najbliższy czas i może zapewne "namieszać" w nim nie żle jak przypuszczam. Jeśli to jednak tak wielka tajemnica to napisz choć czy to osobowy czy towarowy i z której epoki.
Z góry dzięki.
 

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#30
Jestem również bardzo ciekawy Waszych nowości Tomku. A wracajac do bonanzy, pytanie może już gdzieś padło, czy przewidujecie ją z jakiegoś konkretnego regionu i czy to bedzie tylko jeden numer wagonu? Wagony takie stanowiły fajne zestawienia składów, więc nasuwa się pytanie o zestawienie np skladu 3-4 wagonowego wlasnie z bonanz. Czy to będzie możliwe z Waszej produkcji?
 
OP
OP
TMF

TMF

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#32
To napisz jaki bo faktycznie tajemnica ma wpływ na planowanie budżetu zakupowego na najbliższy czas i może zapewne "namieszać" w nim nie żle jak przypuszczam. Jeśli to jednak tak wielka tajemnica to napisz choć czy to osobowy czy towarowy i z której epoki.
Z góry dzięki.
Będzie to wagon towarowy.


Jestem również bardzo ciekawy Waszych nowości Tomku. A wracajac do bonanzy, pytanie może już gdzieś padło, czy przewidujecie ją z jakiegoś konkretnego regionu i czy to bedzie tylko jeden numer wagonu? Wagony takie stanowiły fajne zestawienia składów, więc nasuwa się pytanie o zestawienie np skladu 3-4 wagonowego wlasnie z bonanz. Czy to będzie możliwe z Waszej produkcji?
Model jest tak jak już pisałem na etapie prototypu.Proszę jeszcze o trochę cierpliwości.


W Piotrkowie - o ile dobrze pamiętam - była pokazana bonanza z Łodzi Kaliskiej.

Tak wagon prototypowy ma przydział z Łodzi Kaliskiej.
 
OP
OP
TMF

TMF

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#33
Witam


Prace nad wagonem 120A idą pełną parą, ale obiecaliśmy ,że nowości w 2014 będzie jeszcze kilka więc pozwolę sobie zaprezentować

wagon samowyładowczy czteroosiowy RAIL POLSKA, który właśnie wchodzi do sprzedaży i za kilka dni pojawi się na naszej stronie

www.tmfactory.pl , jak i w Świecie Modeli w Rybniku.

Jest to ściśle limitowana edycja, która ukaże się jednorazowo i nie będzie wznawiana.

Zobacz załącznik 212377 Zobacz załącznik 212377

Miło nam poinformować.że wagony Rail Polska otrzymają dwa nowe numery. Można już zamawiać

na naszej stronie: www.tmfactory.pl , lub mailem: tmf@tmfactory.pl









Witam

Miło nam poinformować,że z okazji PIERWSZEJ ROCZNICY powstania TMF-u przygotowaliśmy

LIMITOWANE dwa zestawy wagonów PKP CARGO .

Zestaw będzie zawierał pięć wagonów każdy z innym numerem, specjalny certyfikat i będzie zapakowany

w ręcznie składane pudełko .


Ilość zestawów ściśle LIMITOWANA i jednorazowa.

Zestawy można zamawiać do 15.08.2014

www.tmfactory.pl

Przypominam,że 15.08.14 zamykamy listę chętnych na jubileuszowy zestaw PKP CARGO.
 

RafałM

Znany użytkownik
Reakcje
23 3 0
#34
Niedawno doszedł do mnie wagon pocztowy P-VII Gm z TMF .
Musze przyznać ze Panowie podeszli do produkcji modeli bardzo poważnie
Na początek opakowanie -pudełko wykonane estetycznie z wszelkimi informacjami o producencie i o zawartości czyli, w tym przypadku wagon pocztowy P-VII nr kat .epoka, stacja i nawet okres występowania .W środku pudełka bardzo bezpieczne wypełnienie pianką i wizytówka z podziękowaniami za zakup towaru.
Wagon : Wykonany bardzo starannie z uwzględnieniem wszystkich detali (wnętrze, buda, podwozie) Malowanie i opisy bezbłędne. Właściwości jezdne bardzo dobre
Powiem szczerze ze jestem mile zaskoczony
Panowie oby tak dalej i oby jak najwięcej modeli na tak wysokim poziomie
 

Załączniki

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
#37
Pierwsze 95% przekonania było po twoim opisie. A następne 6% po zdjęciach kolegi RafalM. Ja właśnie taki z szarym dachem preferuje.
 
OP
OP
TMF

TMF

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#38
Przypominam,że 15.08.14 zamykamy listę chętnych na jubileuszowy zestaw PKP CARGO.[/QUOTE]




Lista na jubileuszowy zestaw PKP CARGO została zamknięta.
 
OP
OP
TMF

TMF

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#39
Miło mi poinformować że chwilę przed premierą naszego wagonu towarowego, wprowadzamy do sprzedaży wspólnie z firmą UMF

węglarkę FPL . Model ręcznie składany z blaszek foto trawionych. Cena modelu 380,00 PLN


14.JPG


15.JPG

Węglarka dedykowana do lokomotywy CLASS 66 z UMF jak i ESU od ELVISA

www.tmfactory.pl

https://www.facebook.com/pages/TMF/229271377275828[DOUBLEPOST=1408882196,1408880638][/DOUBLEPOST]Będzie też można zamawiać cysterny

13.JPG




Cena gotowych modeli 499,00 PLN


www.tmfactory.pl

https://www.facebook.com/pages/TMF/229271377275828
 

Podobne wątki