• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

EFC-Loko - modele lokomotyw serii TKt48

mikel

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 1 0
#1
Myśle, że nowa propozycja od EFC-Loko zasługuje na osobny temat. Po spalinowozach nadszedł czas na parowozy, miejmy nadzieje że Tkt48 to dopiero pierwszy z wielu :) Dołączam ulotkę i zdjęcia, które dostałem od Pana Andrzeja mailowo.

TKt48 cz.1.jpg

TKt48 cz.2.jpg

01 TKt48-4.jpg

08 TKt48-135.jpg
 

Załączniki

baktrian

Aktywny użytkownik
Reakcje
171 3 0
#4
Skoro o uszatce mowa; czy któryś z kolegów dysponuje kolorową fotką jakiejś(numer nieistotny) jasielskiej TKt 48 z pierwszej połowy lat osiemdziesiatych? Chcę taka zamówić, a producent nie dysponuje dokumentacją.
 
Reakcje
123 9 0
#5
cena modelu to 4900 zł,jeżeli chodzi o kolejne typy parowozów ,to już nie tylko nadzieja ,ale pewność,że takowe EFC w najbliższych latach wyprodukuje
 
Reakcje
123 9 0
#15
posiadaczy tego modelu na obecny czas jest niewielu i jak widać nie chcą się podzielić opinią o modelu.
Z tego co się dowiedziałem z rozmowy z Panem Andrzejem przy zamówieniu swojej 185 ,model ma silnik w kotle ,tak więc budka jest bardzo dobrze odwzorowana ,jest nawet oświetlona.
 

Szymon32

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
59 2 0
#16
posiadaczy tego modelu na obecny czas jest niewielu i jak widać nie chcą się podzielić opinią o modelu.
Z tego co się dowiedziałem z rozmowy z Panem Andrzejem przy zamówieniu swojej 185 ,model ma silnik w kotle ,tak więc budka jest bardzo dobrze odwzorowana ,jest nawet oświetlona.
Dokładnie , budka jest bardzo dobrze odwzorowana nie ma tam żadnej elektroniki ani widocznych napędów - jak w prawdziwej Tkt.:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 15
Tabor 35
Tabor 109
Tabor 32
Tabor 54

Podobne wątki