• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO TinyTimetable - mały rozkład na wielkiej makiecie

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
#21
Nie wiem w jaki sposób użytkownik mógłby importować rozkład jazdy z Grafikonu nie mając możliwości zapisu go na swoim koncie. Nie mam też pomysłu jak udostępniać taki rozkład innym użytkownikom.
O ile dobrze kojarzę FREMOjazdy teTTetkowe, to od kilku lat książeczki z rozkładem jazdy drukuje się w WORDa. Co prawda jakiś czas temu olałem Grafikon (ostatnia wersja jaką mam to grafikon-0.13-20140318 :D ) ale sądząc z książeczkach z rozkładem jazdy jakie dostałem w grudniu to nadal da się to zrobić ;-)
Chyba.
Aż sobie ściągnę nową wersję, choć podejrzewam, że moje archiwalne rozkłady na tym już nie działają.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.643 133 3
#22
@Misiek byleś w KRK w grudniu?
ciężko powiedzieć teraz jest wersja 2.1.1 i trochę się pozmieniało nawet w stosunku do do wersji 1.2 ;]
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
#23
@Misiek byleś w KRK w grudniu?
Książeczkę dostałem do czytania i użytkowania w Radomiu, podczas sTTandardowych, cyklicznych FREMO-jazd. Tzn jak co roku w grudniu.
KRK nie jest jedynym użytkownikiem Grafikona ;)

Aczkolwiek zerknąłem przez chwilę na wersję najnowszą i od razu skasowałem. faktycznie jest rzeźba z tym "output'em"
W starej wersji można było przynajmniej zrobić książeczkę a'la PKP - w załączniku przykład, Sosnowiec 2014

Miło chociaż zobaczyć swoje nazwisko "zaszyte" nadal w nowej wersji Grafikona ;-)

.
 

Załączniki

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.643 133 3
#24
To wiem, chodziło bardziej o to że w grudniu to kojarzę tylko imprezę w KRK ;)