• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tillig 15614

marian

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
6 0 0
#1
Czy któryś z kolegów TT(tkowców) posiada model platformy ze skrzynią drewnianą od Cegielskiego (Tillig 15614)?
Interesuje mnie zdjęcie skrzyni, a konkretnie napisów na niej namalowanych. Chciałbym wykonać podobne oznaczenia w H0 na skrzynię z zestawu Kibri i przydałby się wzór. Zdjęcia dostępne w sieci mają troszkę za małą rozdzielczość.
 
Reakcje
3 0 0
#3
Kol marian ,wejdz na forum tt w zakładce tabor -wagony towarowe ,jest opis platformy pt CIĘŻKA PLATFORMA SSyms /PPPzk/,a tam jest też treść napisów na skrzyni .
 
Reakcje
3 0 0
#9
Mając nawet słabej jakości zdjęcia tej skrzyni,można umieścić napisy ,a ich treść jest na FTT .Najlepszym rozwiązaniem będzie post z zapytaniem na FTT,ktoś może ktoś cyknie fotkę.
 
OP
OP
marian

marian

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
6 0 0
#10
Dlatego też tu na podforum zapytałem bo myślałem, że ktoś pstryknie :rolleyes:.
Ale chyba trzeba bezpośrednio na FTT, bo tu może aż tak nie zaglądają.
 
Reakcje
3 0 0
#12
Wejdz na stronkę as.rumia.edu pl tam jest katalog wagonów TT ,znajdz platformy - tillig 15614 wystarczy powiększyć fotkę ,będziesz miał rozmieszczenie napisów ,a same napisy/ich treść/ są na forum tt .Będziesz pan zadowolony:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor TT/TTm/TTe 18
L
Tabor TT/TTm/TTe 7

Podobne wątki