• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

tillig 060DA - szukam sklepu z tym modelem

levis

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 2 0
#1
witam
jak w temacie szukam sklepu w PL gdzie mogę dostać ten model

Tillig_72094_99.JPG

2 dni temu łaziłem po sklepach internetowych i spotkałem ten model dostępny w cenie coś 600-700zł dostępny. Na 100% nie wiem czy napis to PTK czy KEG ale na pewno było takie czerwono białe malowanie. Problem w tym, że teraz już siedzę z 2 godziny i szukam, szukam i znaleźć tego sklepu nie mogę ;-/ Może ktoś gdzieś go widział przypadkiem?
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#3
Po pierwsze, to zdziwiłbym się gdyby udało Ci się ten model kupić jako nowy w sklepie w Polsce, gdyż nie jet to już nowość i mimo niemałej ceny, modele te były kupowane, także jako dawcy napędu do konwersji na nasze ST43. Szczególnie zaś, za podaną przez Ciebie cenę, bo nie wątpię, że teraz jakby jakiś sklep to jeszcze miał, to i by za to krzyknął większą cenę.

Po drugie, w tym malowaniu ukazały się dwa modele, różniące się numerem inwentarzowym.

Po trzecie zaś, w tym malowaniu napis to na pewno "PTK" a nie "KEG", co zresztą widać na wstawionej przez Ciebie fotce.

Po czwarte, to przed ewentualnym zamówieniem, skontaktuj się może ze sprzedawcą by się upewnić że naprawdę to ma, a nie jest to tylko błąd, lub niezaktualizowany stan magazynowy.


P.S.
Tak ogólnie, to nie twierdzę że już nigdzie w Polsce tego nie ma, bo może gdzieś się o dziwo uchowało, jednak byłoby to dziwne.
 
OP
OP
L

levis

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 2 0
#4
No chyba że to faktycznie był jakiś błąd. Przeglądałem sklepy w poszukiwaniu st43 i widziałem ze ten 060da był dostępny. No nie wiem bo nie mogę znaleźć tego sklepu. Z chęcią bym moją sp42 zamienił na niego ;p
 

Aurel

Aktywny użytkownik
Reakcje
153 10 0
#5
Małe szanse, model wymieciony, czasem trafi się coś na Alle, albo ebay`u, wypada szukać.
Sam mam nadzieję na kolejne wypusty modelu, być może kiedyś coś się ruszy jeszcze w tym temacie...
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#6
Jak inni mówili tego loka nie ma. Tutaj jest zbior moich Tilligowców w malowaniach polskich. Ten mieszaniec KEG / Rybnik to jest ten w witrynie srodkowejz lewej strony razem z innymi z PTK. Zapomnialem go wtedy dac to tego watku.
 

Załączniki