• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie TGM – Tarnogórska Grupa Modelarska – pierwsze spotkanie

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
#19
Ja bym tak się z tą "sikorą " nie afiszował, minister Nowak ciągle swój wyciągał przed mankiet i jak skończył.
Co do grupy, Marku mało masz roboty, nie angażuj się w jakieś grupy, olali Cię na początku już im to weszło w krew, potem Ci d*** jakiś oszczymur obrobi a reszta mu przyklaśnie.
 

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.962 6 0
#20
Wątek o Tarnogórskiej Grupie Modelarskiej założył Kolega Maderon z ... Wrocławia ..- przepraszam ,ale zaczęło mnie to męczyć.. ,-co skłoniło Maderona do powołania takiego tytułu wątku ? - Wrocławiak powołał grupę modelarską z (w) Tarnowskich Gór ach..
-coś niesamowitego ..
- jak to wytłumaczyć?


, pofantazjujmy
- wyobrażmy sobie ,że to na naszych oczach ni to z gruchy ni z pietruchy , powstaje coś o czym każdy z kolejowych maniaków modelarskich marzy - chęcią wykazania się w czymś , wniesienia czegoś do świata iluzji modelarstwa kolejowego i tak dalej..
czyli ..-
- jest już gotowy tytuł show , jest producent Kolega Kempol - producent czego ? Ano Producent zainteresowany jest po prostu wybitnym pomysłem na jakieś show z dziedziny modelarstwa kolejowego..
.. hasło wywoławcze - nazwa miasta -serca całej kolejarskiej braci - Tarnowskie Góry, nic piękniejszego .. Ale co dalej ? ,
Dragon Fajer ! . A więc - Jest tytuł show TGM , jest facet z Tarnowskich Gór , który czeka na ciekawe pomysły i .. teraz co?? Ciekawe co dalej .
 

Podobne wątki