• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie TGM – Tarnogórska Grupa Modelarska – pierwsze spotkanie

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#22
Korzystaj Marku z doświadczenia starszych, niekoniecznie mądrzejszych, gdybym ja był wyposażony w dzisiejszą wiedzę to dwadzieścia lat temu nie powstałby żaden klub, szedłbym swoją drogą unikając fałszywych przyjaciół , oszołomów i mend, a może nie poszedłbym tą drogą, to nie ważne, z pewnością byłbym spokojniejszy i nie musiałbym udowadniać że nie jestem wielbłądem, ani dowiadywać się od obcych jakim to chujem jestem.
Strzeż się idealiści giną pierwsi dekownicy i fałszywcy jakimś cudem przetrwają.
 

BoGneR

Znany użytkownik
Reakcje
2.272 28 2
#25
Zabawne... jedna osoba zgłosiła chęć spotkania, a trzy napisały, że są z TG. Przez blisko 7 lat byłem aktywnym członkiem pewnego towarzystwa i już się z tego wyleczyłem. Nawet z mini powrotem, ale życie pokazało, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, a ludzie się nie zmieniają. Chętnie się kiedyś spotkam, poznam poza siecią, ale nie deklaruje przynależności do żadnej grupy.
 

dziurasek

Znany użytkownik
Reakcje
612 11 0
#28
Zabawne... jedna osoba zgłosiła chęć spotkania, a trzy napisały, że są z TG. Przez blisko 7 lat byłem aktywnym członkiem pewnego towarzystwa i już się z tego wyleczyłem. Nawet z mini powrotem, ale życie pokazało, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, a ludzie się nie zmieniają. Chętnie się kiedyś spotkam, poznam poza siecią, ale nie deklaruje przynależności do żadnej grupy.
Słuszne podejście, nigdy się nie wraca do starej grupy bo to nic nie daje.
A z Kempola pewnie ktoś sobie paskudnie zadrwił, może i dobrze że na początku wyszło że nie warto....
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#29
Wątek o Tarnogórskiej Grupie Modelarskiej założył Kolega Maderon z ... Wrocławia ..- przepraszam ,ale zaczęło mnie to męczyć.. ,-co skłoniło Maderona do powołania takiego tytułu wątku ? - Wrocławiak powołał grupę modelarską z (w) Tarnowskich Gór ach..
-coś niesamowitego ..
- jak to wytłumaczyć?
Kolega Maderon sprzedawał Gagarina z TG w dziale Giełda, wywiązała się tam ta dyskusją. Niestety dla mnie, a dobrze dla Moderona Gagarin został sprzedany, a głoszenie skasowane. Więc pozwoliłem sobie tę dyskusję przenieść tutaj.
Właśnie tak, to można wytłumaczyć.

Wykorzystałem tę dyskusję do przeprowadzenia eksperymentu społecznego. Którego wynik był bardzo łatwy do przewidzenia:
olali Cię na początku już im to weszło w krew
A po "studenckim kwadransie" też nikt się nie pojawił :niepewny:
Dalej nikogo nie było.
A z Kempola pewnie ktoś sobie paskudnie zadrwił, może i dobrze że na początku wyszło że nie warto....
Może nie zadrwił, ale utwierdził w przekonaniu, co zresztą potwierdził eksperyment, że dużo gadamy, a mało robimy i,
Chętnie się kiedyś spotkam, poznam poza siecią, ale nie deklaruje przynależności do żadnej grupy
Jak najbardziej, spotkać się możemy, a co do grupy, to już należę do dwóch i mi wystarczy.

Ale ten zegarek wystaw na WOŚP, ciekawe czy przebije cenę kurtki Najmana.
A Ty co zrobiłeś dla ludzkości?
Bo w przeciwieństwie do Marka już go wystawił na WOŚP...
Ponawiam pytanie.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#31
Żartujac z widocznego zegarka( choć mi się podoba i chciałbym mieć taki, ale już mam od ukochanej mojej) i przytaczając przykład byłego ministra, miałem na myśli raczej żart, przerodziło się to w słowną przepychankę i koncert życzeń co Marek ma zrobić lub nie z zegarkiem, jest to niesmaczne, kupcie sobie taki i go oddajcie, sprzedajcie etc.etc.
Wybacz Marku że tak wyszło, mam nauczkę, nie z każdym da się budować makietę , jeździć na wycieczki i żartować.
 

Grzes

Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci.
Zespół forum
BGM
SMK Katowice
Reakcje
571 7 0
#32
Ostatnio edytowane:

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#33
Odchodzimy od tematu, może i dobrze, każde nienormalne zachowanie budzi i tu można sobie wybrać, śmiech, odrazę, niesmak, oburzenie i tysiąc reakcji na jakie nie pozwala sobie człowiek w miarę wrażliwy nie znając genezy tychże, można komuś zrobić krzywdę posądzając o ..... prawie wszystko.
Przykład, gość w miarę normalnie funkcjonuje, wychodzi z pracy i zaczyna się dramat, w którą stronę iść, wewnętrzna walka w głowie, mijają minuty, niemożliwe jest podjecie jakiejkolwiek decyzji, każda jest zła i jako taka odrzucana, całe szczęście że ma kochajacą żonę która mu wkłada do kieszeni kartkę z instrukcją co ma robić, jak i gdzie iść, no na pierwszy rzut oka wariat, ale czy na pewno.
Znam osobiście tego człowieka, a Wy może też znacie tylko sobie nie zdajecie z tego sprawy, może nawet się z niego śmiejecie, spotykacie go co dzień, czasami z nim rozmawiacie, może to Wasz sąsiad lub ktoś z rodziny.
Może to któryś z Was, może.
 

jacekk

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
439 18 0
#34
Zabawne... jedna osoba zgłosiła chęć spotkania, a trzy napisały, że są z TG. P
A co w tym dziwnego? Tarnowskie Góry to moje miasto (choć dwa inne śląskie też) i stąd mam najfajniejsze wspomnienia, ale nie oznacza, że tu siedzę i na spontan będę leciał. Choć odwiedzam to miasto od czasu do czasu to korzenie zapuściłem gdzie indziej. I póki co nie zamierzam tego zmieniać.
 

Tobi111

Użytkownik
Donator forum
Reakcje
37 5 0
#35
Śmiać się czy płakać ???
oto jest pytanie....
Niby niewinny żarcik o zegarku a zobaczcie co się dzieje jak łatwo można kogoś skrzywdzić nie zamierzając tego jak ta osoba nie będzie miała dystansu do siebie samego
Paweł R. ma racje Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane:

Adam Kobyliński

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
1.161 68 6
#36
Panie @Adam Kobyliński
Naprawdę uśmiałem się z filmików, ale jak to mam w zwyczaju szukam przyczyny takiego zachowania.
Po analizie losów kolegi Jarka trochę mój humor upadł.
Chłopak jest nieszczęśliwy przez własną matkę .
Oby takich sytuacji było jak najmniej.


https://zyciepl.com/wiadomosci/891-...leczalna-choroba-sprawa-jest-naprawde-powazna

Grześ, ale ja znam historię Jarusia, łatwo nie miał, nie da się ukryć. To co tam napisali to nie jest nawet połowa jego problemów życiowych.
Pomóc mu się nie da w chorobie, ale na szczęście synek sobie radzi, nie stoczył się i nawet mu to wszystko idzie :) Na szczęście Jaruś jest też trollem, co oznacza że ma sporo dystansu do siebie, raz w filmiku machał 2kg hantelkami i wmawiał że ważą 40 kilo :ROFL: Innym razem pokazywał koszulkę Iron Maiden i twierdził że to koszulka Metalliki i teraz na wszystkie tak mówi :D Tak że spokojnie, ja tam Jarusiowi nie robię krzywdy, odbieram to tak że skoro synek celowo robi z siebie pośmiewisko to dlaczego miałbym się nie śmiać? Bo gdyby nie chciał żeby się z niego śmiać to zawartość jego filmików by się zmieniła, albo by szybko zniknął jak ten dzban Kampio :ROFL:
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#39
Konflikt między mną a Kolegą Stare Tory zażegnany, obaj opacznie zrozumieliśmy teks, zdarza się, ten się nie myli co nic nie robi.
Można oba wpisy usunąć w imię poprawności lub pozostawić ku przestrodze dla potomnych.
 

Podobne wątki