• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Testowa diorama

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
Pewnie zależy, jakiego czasu ma dotyczyć diorama. Takie betonowe bariery kiedyś można było spotkać na 100% i wydaje mi się, że były tez ostrzegawczo malowane w pasy biało czerwone.
 

Laku

Aktywny użytkownik
Reakcje
384 24 1
OP
OP
mikl

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
bardzo ładna ta droga, szczególnie odpryski asfaltu. Opisz proszę technikę jej wykonania, może się przydać innym.
Gdzieś tu już wspominałem że jest to gips do ścian plus papier ścierny 1200. Reszta to pudry plus długopis Woodland Scenic do malowania pasów (możliwe że zwykly dlugopis korektor by rowniez sie sprawdził). Odpryski o których mówisz to zwykle latanie nierówności gipsem.

Dobry poradnik jak zrobić drogę jest kolegi @Heniek_Star . Chyba nawet jest "przypiety" w dziale techniki modelarskie
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Żeby nie było niespodzianek, ja takie rzeczy gruntuję lakierem nitro. Jeszcze nie zauważyłem robaków, jednak staram się używać syntetyków i pochodnych drewna.
Fajne foty z cyklu "poranek stwórcy"
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 13
Buduję makietę 1089
Buduję makietę 20
Buduję makietę 49
Buduję makietę 10

Podobne wątki