• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Testowa diorama

OP
OP
mikl

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
Skrzynka się powoli zrasta a tym czasem doszedł pan samochodzik. Zgupiałem trochę przy brudzeniu z zeszly mi kalki PKS z bocznych drzwi :( może ktoś ma na zbyciu parkę?

Plus jak zwykle zapaćkałem szyby:)

IMAG2132.jpg
IMAG2138.jpg
IMAG2137.jpg


I jedna fotka na strychu znaczy dioramie

IMAG2111.jpg
 
OP
OP
mikl

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
To zależy , jak ma być mocno wyeksploatowany to jest ok, ale jak ma być pojazdem ze swojej epoki w ciągłej pracy , to trochę za mocno kabina ufajdana.
Zwazywszy na zachwaszczenie zarowno peronow, jak i torow oraz nienajlepszego wygladu budynku magazynu, czasy "prosperity" na mojej dioramie juz dawno odeszly do lamusa. Aczkolwiek postaram sie nastepnego Jelcza zrobic troche bardziej z wyczuciem
 
OP
OP
mikl

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
W Anglii niewiele słońca, wiec trochę jeszcze poczekamy zanim będę w stanie zrobić mniej mroczne zdjęcia:)
 
OP
OP
mikl

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
Wyszło świetnie ;) Jest klimat, który jedynie lekko psują pracownicy kolejowi nie z epoki ;) Może pociągniesz to dalej?
Teraz dopiero zwróciłem na to uwagę. Diorama ma byc uniwersalna. Ogolnie zakładałem klimat małomiasteczkowy (stad może ludzie brani w doscy ciekawe stroje) gfie moglbym od biedy postawic Tkt2 z boczniakami, a z drugiej strony chciałem miec cos, gdzie przejeżdżający EC Wawel badz Traxx PR by nie wyglądał jak z "powrotu do przyszłości" stad tez trochę zaniedbane perony i itp. Czyli stacyjka której czasy świetności już odeszły w zapomnienie, a z drugiej strony dni "wygaszania popytu" jeszcze nie nadeszly...


Kolejne moduły w głowie siedzą w koncu trzeba jakos polaczyc te tory (zabawa z rozjazdami z napedami mechanicznymi, zwrotnikami, ich polaryzacja plus podlaczeniami sygnalizatorow swietlnych jeszcze przede mna)

Plus w odległych planach, kto wie, moze Wielka Eletryfikacja zawita rowniez i na Tamzynowo Wielkie.
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 13
Buduję makietę 1089
Buduję makietę 20
Buduję makietę 49
Buduję makietę 10

Podobne wątki