• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Terminy imprez modelarskich 2021?

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#1
Spytam tutaj, bo wydaje mi się być to najlepsze miejsce.
Czy są już znane i pewne terminy imprez w Piotrkowie i Poznaniu w przyszłym roku? Wiem, że w obecnej sytuacji każda impreza może nie dość do skutku, ale muszę w pracy zaplanować urlop na przyszły rok, więc muszę znać konkretne terminy już teraz.
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
#2
Spytam tutaj, bo wydaje mi się być to najlepsze miejsce.
Czy są już znane i pewne terminy imprez w Piotrkowie i Poznaniu w przyszłym roku? Wiem, że w obecnej sytuacji każda impreza może nie dość do skutku, ale muszę w pracy zaplanować urlop na przyszły rok, więc muszę znać konkretne terminy już teraz.
Co do Piotrkowa - nic nie wiem. Co więcej nad tym miastem od kilku lat "ciąży fatum" i szczerze wątpię by w przyszłym roku coś się tam odbyło, ale oczywiście dobrze życzę Kolegom z Piotrkowa, bo zapał i chęci są, ale ciągle coś staje na przeszkodzie - może w przyszłym roku się uda.

Jeśli chodzi o Poznań to nawet jeśli MTP wyznaczyły już termin to może się to zmienić - patrz bieżący rok, także obawiam się, że niestety będzie Cię czekał "strzał na chybił/trafił" - a nóż się wstrzelisz w termin lub miniesz się o jeden tydzień... na chwilę obecną niczego na ich temat nie wiem. Biorąc pod uwagę obecną sytuację oraz ogólnie panującą "niepewność" niemalże wszystkiego, a zwłaszcza tego co będzie działo się w przyszłym roku, nikt rozsądny nie będzie teraz planować z tak dużym wyprzedzeniem takich wydarzeń. Przykro mi, ale obecnie nie jestem w stanie Ci pomóc.
 

Podobne wątki