• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta TERMINAL

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
O kurcze :eek: taka ilość ciągników Fendt w normalnej jak i w wersji Black Beauty robi wrażenie, ciekawe w jakim kierunku będą płynąć ;). Świetnie wygląda taka ilość, gratulacje (y), a pojazdy do ich przewozu to już mistrzostwo same w sobie :cool:.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
No jak Ty już coś prezentujesz to musi być z przytupem! Nie inaczej jest i teraz(y)Ciągniki pod względem ilości i wykonania powalają, a biorąc pod uwagę obraz całości można powiedzieć tylko jedno: MISTRZ(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
No i znów jestem w szoku... Nie wiem co napisać. :eek::eek::eek: Kapitalna prezentacja. Modele są po prostu rewelacyjne. :cool: Twoje pomysły, jak i wykonanie jest niesamowicie precyzyjne i realistyczne. Gratuluję i podziwiam... (y)(y)(y)
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
No prezentacja super parking po woli się zapełnia. Mietki z gartnera super wyglądają. Fendy są super odwzorowane. Ciężko mi jest oderwać wzrok od tych zdjęć
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 0

Podobne wątki