• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta TERMINAL

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#82
No i pozamiatałeś Jarku. Nie wiem co napisać, bo jest to kapitalna praca modelarska. Po prostu chapau bas. Chapeau 1.gif Chapeau 1.gif Chapeau 1.gif
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#87
Jarek SZACUN (y). Proszę tylko daj wcześniej info że będziesz na targach w Poznaniu to wystawiał, a specjalnie przyjadę zobaczyć Twoje arcydzieło ;). Piękna robota :gwizd:.
 

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
#89
O rzesz ty w ząbek czesany .................................. :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:, jeszcze chyba takich słów nie wymyślili coby to określić !!!! Gratulacje.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
#92
Kapitalna robota Jarku aż się napatrzeć nie można po prostu widok tego dzieła powala z nóg:eek:tylko pogratulować takiego arcydzieła(y)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#99
Mistrzostwo świata.Widziałem wiele ciekawych makiet i dioram na forum czy gdzieś na internecie ale czegoś takiego w skali jeszcze nie widziałem.Piękna sprawa i super pomysł.Ogromne gratulacje i szacunek za taką pracę :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 0

Podobne wątki