• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ten pierwszy raz :)

Reakcje
3 0 0
#24
AdrianWNS POSŁUCHAJ bardziej doświadczonych kolegów, wszyscy chcą twojego dobra , zrób najpierw moduł szlakowy , naucz sie rzemiosła na tym module a potem zabieraj sie za stacje . Ja też na początku miałem wielkie plany ( stacja przeładunkowa) ale skończyło sie na module szlakowym dwutorowym, i do tej pory jesst w faze budowy , dużo mnie nauczył i dużo błędów popełniłem :neutral: aż strach pomyśleć co by było gdybym zaczą od budowy stacji
 
K

Konrad

Gość
#28
Musze powiedziec ze ksiazka polecana przez kolege Pado jest naprawde doskonala przy rozpoczynaniu budowy. I cos ode mnie. Buduj proste rzeczy na poczatek. Ja zaczalem od jednotorowego szlaku + elektryfikacja w watku RENFE (spadl gdzies na koniec) i po wykonaniu 50% roboty wyszlo ile bledow zrobilem. Latwiej wyniesc do piwnicy modul na ktorym nie lezy ponad 500 zlotych... Oczywiscie tam go bedzie mozna wykorzystac doswiadczalnie :D
 

Podobne wątki