• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Temat organizacyjny.

Z
#1
Póki dział nie zostanie ukończony proszę aby wpisywali się tu jedynie sami zainteresowani.
Dział jest stworzony aby można było łatwo odnaleźć Was i Wasze produkty bez potrzeby dodawania co tydzień nowych ogłoszeń w giełdzie.
Oczywiście jeśli ktoś chce dalej wystawiać ogłoszenia nie ma problemu.
Podzielę dział na Tabor i dodatki do makiet.
W działach będą konkretne tematy np.: "laserowe oświetlenie do lokomotyw"
Jeśli macie jakieś pomysłu związane z tym działem zapraszam do dyskusji.
Proszę jednocześnie o wpis zainteresowanych tym działem bo możemy kogoś z Was pominąć.
Moderatorem działu jest @Grzes
Pomocniczo @Remaj12 @Merlin będą przenosić tu Wasze tematy ze swoich działów.
Póki co piszemy TYLKO w tym temacie.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Grzes

Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci.
Zespół forum
BGM
SMK Katowice
Reakcje
571 7 0
#6
No to zaczynamy :)
Ogłoszenie powinno być w formie jak najbardziej zwięzłej, większość z Was prezentowała swoje wyroby na forum, więc w ogłoszeniu proszę podawać link do konkretnych wpisów.
Była koncepcja przenoszenia tematów, ale wydaje mi się, że tak będzie przejrzyście i wpisy nie będą na klika stron, i łatwiej będzie odnaleźć to co nas interesuje. ;)
Ważne jest aby osoba pisząca ogłoszenie podała kontakt do siebie, nie tylko PW ale np. adres email - ogłoszenia będą czytać również osoby niezarejestrowane na Forum.
Proszę nie traktować tego działu jako giełda - umieszczanie linków do portali aukcyjnych zabronione.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Z

Zv

Gość
#7
Zostanie stworzony przez @Zvolack specjalny temat widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników, do którego będziecie wrzucać swoje ogłoszenia, ja to będę przenosił do odpowiednich tematów.
Niestety niczego już nie stworzę.. wrzucajcie prezentacje na pw do Grześka lub tu w tym temacie z Grześ będzie to porządkował.
 

Grzes

Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci.
Zespół forum
BGM
SMK Katowice
Reakcje
571 7 0
#9
... miało być tak pięknie , a wyszło jak zwykle
A czyja to wina ?
Przecież ja nie napiszę za kogoś ogłoszenia.
Paweł, Maciek - poniżej sami zainteresowani :D


Jako zainteresowany wpisuję się.
Również jestem zainteresowany
To i ja bym się dopisał do listy.
I ja się dopisuję jako producent budynków i samochodów H0.
Przypomnę

No to zaczynamy :)
Ogłoszenie powinno być w formie jak najbardziej zwięzłej, większość z Was prezentowała swoje wyroby na forum, więc w ogłoszeniu proszę podawać link do konkretnych wpisów.
Była koncepcja przenoszenia tematów, ale wydaje mi się, że tak będzie przejrzyście i wpisy nie będą na klika stron, i łątwiej będzie odnaleźć co co nas interesuje. ;)
Ważne jest aby osoba pisząca ogłoszenie podała kontakt do siebie, nie tylko PW ale np. adres email - ogłoszenia będą czytać również osoby niezarejestrowane na Forum.
Zostanie stworzony przez @Zvolack specjalny temat widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników, do którego będziecie wrzucać swoje ogłoszenia, ja to będę przenosił do odpowiednich tematów.
Niestety niczego już nie stworzę.. wrzucajcie prezentacje na pw do Grześka lub tu w tym temacie z Grześ będzie to porządkował.
Piszcie swoje ogłoszenia w tym temacie lub na PW.
 
Ostatnio edytowane: