1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Modele Temat organizacyjny.

Dyskusja w 'Mikro-producenci modeli i dodatków do makiet.' rozpoczęta przez użytkownika Zvolack, 25 Października 2017.

1. Zvolack

Zvolack Moderator Staff Member FREMO Polska H0e

Póki dział nie zostanie ukończony proszę aby wpisywali się tu jedynie sami zainteresowani.
    Dział jest stworzony aby można było łatwo odnaleźć Was i Wasze produkty bez potrzeby dodawania co tydzień nowych ogłoszeń w giełdzie.
    Oczywiście jeśli ktoś chce dalej wystawiać ogłoszenia nie ma problemu.
    Podzielę dział na Tabor i dodatki do makiet.
    W działach będą konkretne tematy np.: "laserowe oświetlenie do lokomotyw"
    Jeśli macie jakieś pomysłu związane z tym działem zapraszam do dyskusji.
    Proszę jednocześnie o wpis zainteresowanych tym działem bo możemy kogoś z Was pominąć.
    Moderatorem działu jest @Grzes
    Pomocniczo @Remaj12 @Merlin @Piotr M. będą przenosić tu Wasze tematy ze swoich działów.
    Póki co piszemy TYLKO w tym temacie.

2. gemol

gemol Aktywny użytkownik

Jako zainteresowany wpisuję się.

3. kotebi

kotebi Aktywny użytkownik

Również jestem zainteresowany

4. 14D40

14D40 Znany użytkownik

Ja również jestem chętny.

5. popowe

popowe Znany użytkownik

Ja też się zapisuję.

6. Grzes

Grzes Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci. Staff Member BGM

Bardzo proszę o cierpliwość ;)
    Październik pod znakiem imprez, a listopad - Istebna :D

Ostatnio edytowane: 15 Listopada 2017 o 23:03
  7. Zaqu

Zaqu Znany użytkownik

Też jestem zainteresowany

8. dmvip

dmvip Aktywny użytkownik

To i ja bym się dopisał do listy.

9. Terebesz

Terebesz Znany użytkownik

I ja się dopisuję jako producent budynków i samochodów H0.

10. Grzes

Grzes Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci. Staff Member BGM

No to zaczynamy :)
    Ogłoszenie powinno być w formie jak najbardziej zwięzłej, większość z Was prezentowała swoje wyroby na forum, więc w ogłoszeniu proszę podawać link do konkretnych wpisów.
    Była koncepcja przenoszenia tematów, ale wydaje mi się, że tak będzie przejrzyście i wpisy nie będą na klika stron, i łątwiej będzie odnaleźć co co nas interesuje. ;)
    Ważne jest aby osoba pisząca ogłoszenie podała kontakt do siebie, nie tylko PW ale np. adres email - ogłoszenia będą czytać również osoby niezarejestrowane na Forum.
    Zostanie stworzony przez @Zvolack specjalny temat widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników, do którego będziecie wrzucać swoje ogłoszenia, ja to będę przenosił do odpowiednich tematów.

Udostępnij