• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja TAXI Michał Type_r7

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.561 386 20
Staruszek pierwsza klasa. Dzięki takim modelom w kolekcjach można porównać sobie jakość i dokładność wykonania modeli z tamtych, dawnych lat z dzisiejszymi wypustami...
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
Staruszek pierwsza klasa. Dzięki takim modelom w kolekcjach można porównać sobie jakość i dokładność wykonania modeli z tamtych, dawnych lat z dzisiejszymi wypustami...
Owszem widać.. pierwsze to się rzucają w oczy felgi. Tu na dzień dobry widać różnicę między tym co było wcześniej a teraz.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.561 386 20
Niezłe staruszki wyciągasz z garażu. ;)
Popieram przedmówcę, stare formy ciekawe, ale przydały by się wznowienia w nowej technologii produkcji i oznakowania modeli.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Podobała mi się zawsze Grenada z Herpy bo innej nie było ale odkąd Brekina wypiściła swojego kombiaka to już trochę inaczej patrzę na to auto :)
Nie mniej jednak gratuluję nabytku, zawsze to historia modeli :)
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
Kapitalny model. Starmada jak zwykle pokazała mistrzowski kunszt wykonania. Jestem pod wrażeniem. (y)


Musiałeś być chyba grzeczny w tym roku, że już mikołajowe prezenty do Ciebie zawitały. :):D
Wysłałem list z życzeniami... i trochę w nim nakłamałem, że byłem grzeczny, że przeprowadzałem staruszki przez ulicę itp itd.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 149
Samochody osobowe 881
Samochody osobowe 1861
Samochody osobowe 4498

Podobne wątki